On Numara 14 Ocak sonuçları resmen açıklandı! On Numara kazandıran numaralar sorgulama ekranı MPİ

On Numara 14 ocak çekiliş sonuçları merakla bekleniyordu. Çekiliş sevenler ve bileti olanlar On Numara sonuçlarını sorguluyor. On Numara bilet sorgulama ve sonuç sorgulama ekranı haberimizde yerini aldı. On Numara'nın büyük ikramiyesini kazanan numaralar açıklandı mı? On Numara sonuçları açıklandı mı? sorularının cevabı haberimizde...

Google Haberlere Abone ol
On Numara 14 Ocak sonuçları resmen açıklandı! On Numara kazandıran numaralar sorgulama ekranı MPİ
14.01.2022 20:20

On Numara 14 Ocak çekilişi için heyecan dorukta. Milli Piyango tarafından canlı gerçekleştirilen On Numara sonuçları sorgulama ekranı haberimizde. Haftada 2 kez çekilen On Numara'nın 2. çekiliş sonuçları bu akşam belli olacak. Peki On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara kazandıran numaralar belli mi? 

ON NUMARA SONUÇLARI SORGULAMA

ON NUMARA 14 OCAK SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

On Numara 14 Ocak çekilişi sonuçları saat 20:00'da millipiyango.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalı üzerinden canlı belli olacak.On Numara 14 Ocak çekilişinde kazandıran numaralar belli olduğunda haberimizde yer alacak...

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 10 OCAK 2022:

On Numara 10 Ocak çekiliş sonuçları şu şekildeydi: 2, 5, 9, 18, 22, 24, 27, 30, 36, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 57, 62, 65, 66, 77, 79,

on numara

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

 

Yorumlar