On Numara çekiliş sonuçları ÖĞREN! MPİ 5 Nisan On Numara sonuçları bilet sorgulama ekranı

On Numara sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. On Numara çekilişinde 22 kazandıran rakam belirleniyor. Belirlenen bu 22 kazandırmış rakamdan 10 tanesini aynı kolonda bilenler ise büyük ikramiyeyi kazanmış oluyor. On Numara çekilişi Pazartesi akşamları Milli Piyango İdaresi(MPİ) tarafından canlı olarak gerçekleştiriliyor. İşte, MPİ 5 Nisan On Numara çekiliş sonuçları ve On numara bilet sorgulama ekranı...

Google Haberlere Abone ol
On Numara çekiliş sonuçları ÖĞREN! MPİ 5 Nisan On Numara sonuçları bilet sorgulama ekranı
05.04.2021 14:26

On Numara çekiliş sonuçları öğren ekranı haberimizde. 5 Nisan On Numara çekilişi bu akşam Milli Piyango(MPİ) Online canlı çekiliş sayfası üzerinden yapılacak ve ardından On Numara sonuçları ilan edilmiş olacak.Sisal Şans tarafından noter huzurunda düzenlenecek yeni çekilişte geri sayım sona erecek. On numara büyük ikramiye tutarı ile heyecan seviyesi katlanan çekilişin sonuçlarına göre sorgulama ekranı internet üzerinden erişime açılacak. İşte, On Numara sonuçları ve On numara sonuçları bilet sorgulama ekranı...

ON NUMARA 2 NİSAN ÇEKİLİŞ SONUÇLARI: 3-4-18-20-21-27-32-33-35-44-45-48-53-57-59-64-68-69-70-73-77-80

ON NUMARA SONUÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

ON NUMARA NASIL OYNANIYOR NELER YAPMALI?

Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

ON NUMARA ÇEKİLİŞLERİ CANLI YAYINLANIYOR!

Şisal Şans'ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri "Dünya Piyango Birliği" (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor. 

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılardan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş seçeneği mevcut

On numarada çoklu çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir. Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

On Numarada ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Yorumlar