Son dönemin öne çıkan isimlerinden biri olan Pelin Karahan, TRT 2'de yayınlanan 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu.

Anne olduktan sonra ekrana kısa bir süre ara veren ve ardından yemek programlarıyla geri dönen Pelin Karahan, özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.

KAVAK YELLERİ İTİRAFI

Annelik deneyimini paylaşan Karahan, oyunculuğa adım atma hikayesini ve Kavak Yelleri dizisi ile ilgili bir itirafta bulundu.

"PARA KAZANMAK İÇİN AJANSA KAYDOLDUM"

Karahan, anneliği hakkında şunları söyledi: "Üniversitede oyunculuk ya da başka bir bölüm hayal etmiyordum. Benim için o zaman önemli olan bir an evvel mezun olup para kazanmaktı. Hatta 'Ben asla İstanbul'a gitmeyeceğim' diyordum. Oyunculuk aklımda yoktu. Çevremdekilerin baskısıyla ve ekstra para kazanmak için ajansa kaydoldum. İlk reklam filminde kazandığım para çok tatlı geldi"

Sokak hayvanları için bir adım daha... O şarkıcı gelirini bağışlayacak!  Sokak hayvanları için bir adım daha... O şarkıcı gelirini bağışlayacak! 

"BANA HALA ASLI DİYORLAR"

Kavak Yelleri dizisinde 'Aslı Zeybek' karakterini canlandırmasının kendisi için büyük bir şans olduğunu belirten 39 yaşındaki oyuncu, "Kavak Yelleri’nde çok çalıştım ve kendimi geliştirdim. Her şeyi öğrendim. Doğru kanal, doğru cast ve yönetmen benim için büyük bir şanstı. İnsanlar hala bana 'Aslı' diyorlar, ve ben de dönüp bakıyorum" dedi.