Selen Görgüzel kimdir, evli mi? Selen Görgüzel kaç yaşında, nereli?

Magazin dünyasının önemli figürleri arasında yer alan Selen Görgüzel katıldığı bir programda söylediği sözlerle gündem oldu. Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak yaptığı albümle adından söz ettirmişti. Peki, Selen Görgüzel kimdir, evli mi, kaç yaşında, nereli? İşte merak edileler.

Google Haberlere Abone ol
Selen Görgüzel kimdir, evli mi? Selen Görgüzel kaç yaşında, nereli?
28.09.2021 10:07

TV8'e yayınlanan 2.Sayfa programına konuk olan Selen Görgüzel'in sünnet düğünleri ile ilgili değerlendirmeleri sosyal medya gündem oldu. Yaptığı açıklamalarla zaman gündeme gelen Görgüzel'in hayat hikayesi merak ediliyor. Bu bağlamda, Selen Görgüzel kimdir, evli mi? Selen Görgüzel kaç yaşında, nereli? sorularına yanıt aranıyor.

TV8'e yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Selen Görgüzel, yine ilginç açıklamalara yer verdi.

Sünnet düğünlerindeki ihtişamı eleştiren Görgüzel, "Sünnete karşı değilim yanlış anlaşılmasın. Sonuçta dinimizde olan bir şey. Sünnet düğünü oluyor, çocuktan bir deri parçası çıkıyor,. İbrahim Tatlıses karşısında şarkı söylüyor. Ebru Gündeş'ler geliyor. Çocuk da ben neyim yahu diyor. Böyle kral kıyafetleri falan giydiriliyor. Bu çocuktan nasıl normal olmasını beklersin." diye konuştu.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979’da İstanbul’da doğdu. Çalışma hayatına daha lise yıllarında Okan Bayülgen’in Televizyon Çocuğu programında kamera arkasında part time çalışarak başladı. Selen Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi'nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken erken bir evlilik yapan Selen Görgüzel, 2003 yılında ilk eşinden ayrıldı. Selen Görgüzel'in bu evliliğinden İlknaz isimli bir kızı var.

Hamdi Alkan, 24 Nisan 2014 tarihinde Selen Görgüzel ile Roma'da evlendi.

Selen Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ‘’Zirvedeki Sesler’’ isimli programı sunarak ekran hayatına başladı. Bu ilk adımdan sonra çeşitli kanallarda da, kendi hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

SELEN GÖRGÜZEL'İN ROL ALDIĞI DİZİLER

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Dumrul, Oğlum İçin, Tılsım Odası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerin kadrosunda yer aldı. Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Hayat Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle büyük bir kitle tarafından tanındı. Selen Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Star TV'nin sevilen dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır.

Türk Malı dizisinde rol alan Selen Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

Yorumlar