Sıla Türkoğlu kimdir, boyu kaç? Sıla Türkoğlu nereli, kaç yaşında?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinde Seher rolünü canlandıran Sıla Türkoğlu sosyal medyada gündem oldu. Güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren Sıla Türkoğlu ile ilgili bilgiler merak konusu oldu. Bu bağlamda Sıla Türkoğlu'nun yaşı, boyu ve nereli olduğu araştırılıyor.

Google Haberlere Abone ol
Sıla Türkoğlu kimdir, boyu kaç? Sıla Türkoğlu nereli, kaç yaşında?
02.06.2021 12:45

Emanet dizisinin Seher'i Sıla Türkoğlu, katıldığı bir televizyon programı sonrasında sosyal medyada gündem oldu.  Emanet dizisi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan güzel oyuncu ile ilgili paylaşılan mesajlar sonrası sosyal medya sitesi Twitter'da günün en çok konuiulan isimlerinden biri oldu. Birçok kişi ise Sıla Türkoğlu'nun hayat hikayesini merak ediyor.

sılatürkoğlu

SILA TÜRKOĞLU KİMDİR, KAÇ YAŞINDA ,NERELİ?

18 Nisan 1999 da İzmir'de dünyaya gelen Sıla Türkoğlu 22 yaşındadır. Güzel oyuncu Sıla Türkoğlu Ağlama Anne dizisi ile oyunculuğa daha 19 yaşında başlamıştır.

sılatürkoğlu

Tunay Menajerlik ile çalışan Sıla Türkoğlu Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunu olan Sıla Türkoğlu üniversite eğitimi almadan oyunculuk dersleri almaya başlamış daha lise öğrencisi iken setlerde yer almıştır. Şimdi de Yemin dizisi yapımcısı Nazmiye Yılmaz'ın gözüne girmeyi başaran Sıla Türkoğlu yapımcı Nazmiye Yılmaz'a başrol oynayabileceğini ispat etmiştir. Zaten Yemin dizisinden de milyonlarca hayranı olan Sıla Türkoğlu da güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile artık günlük dizi de başrol oynamayı hak ediyordu. Sıla Türkoğlu bir çok otorite tarafından yetenekleri ile de övgü almıştı. Sıla Türkoğlu'nun amaçları arasında büyük bir dizi de başrol oynamak ve üniversite okumak var.

22 yaşındaki Sıla Türkoğlu 18 Nisan 1999 doğumludur.

Sıla Türkoğlu 1.68 cm boyunda ve Sıla Türkoğlu 55 kg ağırlığındadır.

Sıla Türkoğlu bekardır.

sılatürkoğlu

EMANET SEHER KİM?

Seher Yusuf'un emanetini alan kişidir. Ablası Kevser ölürken oğlu Yusuf'u kardeşi Seher'e emanet etmiştir; yıllardır ablası Kevser'i Kırımlı ailesi yüzünden göremeyen Seher ablasının ölümü ile sarsılırken bu acılara dayanamayan babası Yusuf'da kalp krizi geçirir ve ölür. Bir anda hem ablasını hemde babasını kaybeden Seher'in hayata tutunacak tek dalı ablasının Emanet'i Yusuf kalmıştır.

Yorumlar