Bir YouTube hesabı yayımladığı kısa videoda Simpsonlar'ın bazı bölümlerinden kesitlere yer verdi.

İşte öngörüler...

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın tutuklanmasını bilen Simpsonlar Trump'ın 2024'te yeniden aday olacağını 2015 yılındaki bir bölümünde bilmiş.

Bir başka hesap ise 2024 yılında ABD merkezli bir savaşın çıkacağını ifade etti. Hesabın iddiasına göre ABD'nin ilk hedefi Rusya olacak.

Son öngörüleri ise iklim değişikliği ile ilgili. İklim değişikliği nedeniyle 2024 yılında dünya çok ciddi sıkıntılar yaşayacak.

Simpsonlar hakkında kısa videolar yayımlayan başka bir hesap ise iklim krizine bağlı olarak yaşanacaklara işaret etti. Bölümde besinlerin değiştiğine ve besin değerlerinin giderek düşeceğine dikkat çekilmiş.

Dizi aynı zamanda 2023 bitmeden bir savaş bekliyor. Simpson hayranı bir TikTok hesabının paylaştığı görüntülere göre 2023 yılında Çin ve ABD arasında bir savaş yaşanacak.

Dizinin bir bölümünde haber spikeri, "ABD ile Çin arasında bir savaş çıktığını üzülerek bildiriyorum. Büyük bir nükleer saldırının 1 saat içinde kıyılarımıza ulaşması bekleniyor" ifadelerine yer verildi.

Bir başka paylaşımda ise koronavirüsten daha kötü bir virüs ortaya çıkacak. Nitekim programın karakterlerinden Homer, bu virüsten dolayı oldukça zor zamanlar yaşıyor.