Teröristlerin yuvası oldu

Bu CHP’nin hali gerçekten hal değil…

Günün Başyazısı
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Teröristlerin yuvası oldu

Yıldıray Çiçek / TÜRKGÜN

Bu CHP’nin hali gerçekten hal değil…

Atatürk’ün kurduğu parti terör örgütlerinin yuvası haline getirildi. En acı olanı da hem toplum, hem de tüm CHP’liler bu hale alıştırıldı. “Atatürkçüyüm” diyen CHP’liler bile terör örgütlerinin, teröristlerin gönüllü avukatı haline geldi.

Teröriste dokunuyorsun CHP’liler ayağa kalkıyor.

Terör örgütlerine dokunuyorsun CHP’liler ayağa kalkıyor.

Irak ve Suriye’deki terör örgütlerine yönelik operasyonlara tezkerede  “Hayır” diyerek bu duruşlarını da tarihe kara leke olarak geçirdiler.

Kemal Kılıçdaroğlu 11 yıldır öyle bir CHP yaratıp, herkesi yarattığı CHP’ye hipnoz etti ki kimse PKK başta olmak üzere diğer terör örgütleriyle işbirliği yapılmasına hem şaşırmıyor hem de hiçbir tepki göstermiyor.

CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere, yardımcıları, milletvekilleri, yazarları, yorumcuları, gazeteleri, televizyonları, trolleri öyle rahat bir şekilde teröristlere ve terör örgütlerine sahip çıkıyor ki, onlar adına biz şaşırıyor, biz üzülüyoruz.  Tek üzüntümüzde bu partiyi CHP’nin kurmasıdır. Yoksa bizim nazarımızda büyük HDP olmaktan başka şimdi hiçbir özelliği yoktur.

CHP’nin tüm kadroları artık ihanet yolunda bir hain olduğunu tescillemiştir.

Bu konuda tartışılacak hiçbir şey kalmamıştır. Ama zekâları oldukça tartışmalıdır.

Direkt “Biz PKK’ya, PKK’lı teröristlere sahip çıkıyoruz” demek yerine maskeli kelimeler ve kavramlar kullanıyorlar.

HDP Eşbaşkanı iken “PKK’lının cenazesine gitmeyen HDP’li milletvekiline soruşturma açtırırım”, “PKK’lı gençlerin ölüsüne de, dirisine de sahip çıkacağız”, “Başkan Apo’nun heykelini dikeceğiz”, “ Özerkliği ilan etme, Kürdistan’ı kurma vakti gelmiştir”,Gazetelere bakın büyük temizlik operasyonuymuş… Siz kimsiniz ya? Siz kimi nereden süpürüyorsunuz? Siz ancak bu toprakların kanalizasyonunu temizlersiniz“ diyen Selahattin Demirtaş’ı şerefi, namusu, haysiyeti olan kimse sahip çıkamaz. Ama CHP’liler utanmadan, yüzü kızarmadan sahip çıkıyor.

Hem de “Suçu ne?” diyerek?

Onu demokrasi kahramanı görerek…

Geçen gün CHP’nin televizyon kanalı Halk Tv’de Ayşenur Arslan ismindeki kriminal tip terörist Demirtaş için "Aaa Demirtaş bizi izliyordur. Demirtaş bu ülkede, demokrasi, kardeşlik ve barış adına çok şey yapmış aydından birisidir. Bunu öncelikle teslim etmek lazım. Onun birlik çağrısı, bu süreçte her zamankinden daha önemli.” Açıklamalarında bulundu.

Kendisi de “AKP’ye karşı silahlı mücadele yapılmalı” diyen biri olunca kan çekiyor demek ki…

Selahattin Demirtaş’ın PKK’lı terörist olduğu yazılı ve görsel olarak her türlü ispatlanmıştır.

Terörist Demirtaş’tan “aydın, kardeşlik, barış” çıkarmak için beyinle değil, başka organla düşünmek gerekiyor.

Beyni sulanmış Ayşenur Arslan madem Selahattin Demirtaş’tan “aydın, kardeşlik, barış” çıkarıyor, o halde Selahattin Demirtaş’a söylesin de Kandil’deki terörist kardeşini silahını bıraktırarak Türk devletine teslim etsin…

Ya da Ayşenur Arslan Kandil’e gitsin de kendisi terörist Nurettin’i ikna edip getirsin…

Atatürk yaşasaydı hem terörist Demirtaş’ı hem de ona sahip çıkanları çoktan idam etmişti.

Eserinle övün Kılıçdaroğlu…

Atatürk’ün CHP’sini leş gibi terörist kokan bir partiye çevirdin.

Yazıklar olsun sana..

Yorumlar