Teşkilat 5. yeni bölüm izle full! Teşkilat 6.bölüm fragmanı çıktı mı? TEŞKİLAT İZLE

Teşkilat dizisi 5. yeni bölümüyle sevenleriyle buluşuyor. Teşkilat dizisi seveler , Teşkilat canlı izle, Teşkilat yeni bölüm izle! Teşkilat son bölümde neler oldu? diye araştırma yapıyorlar. Teşkilat 5. yeni bölümde Ceren deşifre olduğundan şüpheleniyor ve operasyonlardaki başarısızlığından dolayı da Fadi'nin güvenini kaybediyor. İşte, tüm detaylar...

Google Haberlere Abone ol
05.04.2021 16:13

Teşkilat 5. yeni bölüm izle detayı haberimizde. Teşkilat dizisinde Neo-Naziler planlarına sadık kalarak, Türkiye aleyhinde yayın yapan derginin önündeki protesto alanına gelirler. Esir tuttukları Serdar'ı da protestocuların arasında göstererek, herkesi havaya uçurmak üzere tehdit eder. Teşkilat son bölüm izle. 

TEŞKİLAT CANLI İZLE

TEŞKİLAT SON BÖLÜM İZLE

TEŞKİLAT HANGİ GÜN BAŞLIYOR? SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Teşkilat dizisi her hafta Pazar günü oyuncu kadrosu ve muhteşem sahneleriyle saat 20:00'da TRT 1'de yayınlanıyor

TEŞKİLAT 6.BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Teşkilat dizisi 5. bölümü yayınlandıktan sonra 6. bölüm fragmanının çıkması bekleniyor.

TEŞKİLAT DİZİSİNİN KONUSU NE?

‘Teşkilat’, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken zorlu bir görevi kabul ederek, kelimenin tam anlamıyla “yer altına” inen ‘yedi vatan sevdalısının’ mücadelesini, fedakarlıklarını, adanmışlıklarını ekrana getirecek.

Başkent’te uzun zamandır ilk kez bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor…

Teşkilat dizisinde, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın olağanüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara’da uzun zamandır ilk kez bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarını konu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir ateş çemberinin içinde “kötü adamların” kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.

Güçlü kadrosu ve görkemli prodüksiyonu ile merakla beklenen ve Milli İstihbarat Teşkilatı’nın bir anlamda perde arkasını gözler önüne serecek olan‘ Teşkilat’, 7 Mart tarihinden itibaren her Pazar günü saat 20.00’de TRT 1’de olacak.

İSİMSİZ KAHRAMANLARIN GERÇEK HİKAYELERİ

Türkiye’nin isimsiz kahramanlarının hikayeleri ilk kez tüm gerçekliği ile ‘Teşkilat’ta ekrana gelecek. Dizinin kahramanlarına hayat verecek olan oyuncular, karakterlerini canlandırmak için derinlemesine araştırmalar yaptılar; gerçek olayların dökümanlarından ve konunun uzmanlarından eğitim aldılar. Türk milli istihbaratının kuruluşundan bu yana imza attığı olağanüstü başarıların nefes kesici hikayeleri, ‘Teşkilat’ta gün yüzüne çıkacak. 

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCULARI VE YÖNETMENİ-YAPIMCISI

Yönetmen : Yağız Alp Akaydın
Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım : TIMS&B Productions
Senaryo : Teşkilat Yazı Grubu
Müzik : Atakan Ilgazdağ
Uygulayıcı Yapımcı : Fatmanur Sevinç
Görüntü Yönetmeni : Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni : Nilüfer Çamur
Oyuncular : Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCU KADROSU

‘Teşkilat’, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken zorlu bir görevi kabul ederek, kelimenin tam anlamıyla “yer altına” inen ‘yedi vatan sevdalısının’ mücadelesini, fedakarlıklarını, adanmışlıklarını ekrana getirecek. İşte Teşkilat dizisinde o yedi kişiye canlandıracak oyuncular, isimleri ve karakterleri...

Teşkilat dizisinin oyuncularının isimleri ve karakterleri:
Çağlar Ertuğrul - Teşkilat dizisi karakter ismi "Serdar"
Deniz Baysal Yurtcu - Teşkilat dizisi karakter ismi  "Zehra"
Mesut Akusta - Teşkilat dizisi karakter ismi  "Mete Bey"
Ezgi Eyüboğlu - Teşkilat dizisi karakter ismi  "Ceren"
Tuncer Salman - Teşkilat dizisi karakter ismi "Hakkı Dayı"
Ezgi Şenler - Teşkilat dizisi karakter ismi "Pınar"
Mehmet Usta - Teşkilat dizisi karakter ismi "Zayed Fadi"
Nihat Altınkaya - Teşkilat dizisi karakter ismi "Hulki"
Serdar Yeğin - Teşkilat dizisi karakter ismi "Uzay"
Ahmet Uğur Say - Teşkilat dizisi karakter ismi "Gürcan"
Yavuz Bingöl - Teşkilat dizisi karakter ismi "Adem Seyhan"

Yorumlar