Toko Crypto ne kadar ne zaman dağıtılacak? TKO Coin nasıl alınır, kullanılır?

Kripto paraların arasında yerini alan Toko Coin hakkındaki bilgiler yatırımcıların merak konusu. Toko Crypto nedir, ne zaman çıkacak? Binance tarafından duyurulan 19. proje olma niteliği taşıyan Toko Crypto (TKO)nasıl alınır? Tüm bunlar kafalarda soru işareti oluşturdu. TKO coin açılış fiyatından 10 cent’ten alma imkanı sağlanacağı duyuruldu. İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Toko Crypto ne kadar ne zaman dağıtılacak? TKO Coin nasıl alınır, kullanılır?
08.04.2021 14:50

Kripto para piyasasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni çıkan Toko Crypto(TKO), Binance Launchpad aracılığıyla kripto para yatırımcılarının cüzdanlarına yatırılacak. Peki TKO coin nedir, nasıl kullanılır? Toko Crypto ne kadar? yatırım yapacaklar merakla bu soruları araştırıyor.

TKO COİN NE KADAR?

TKO coin, Binance borsası üzerinde 0,10 Dolar yani 10 Cent fiyatla öncelikli olarak satılacak.

0,10 Dolar’lık açılış fiyatlandırmasının hemen ardından TKO coin fiyatlarının hızla artması yani pump yapması bekleniyor.

Bazı analistler, aynı gün fiyatın 1 Dolar ve üstüne çıkmasının sürpriz olmayacağını, yani TKO coin’in yatırımcılarına bir günde 10 kattan fazla kazandırabileceğini söylüyor. 

TKO COİN NEDİR?

Tokocrypto, Endenozya merkezli bir kripto para borsasıdır. TKO yani Toko Coin ise bu bırsanın kendi token’i yani dijital para birimidir. Ancak TKO coin’i benzerlerinden ayıran, diğer kripto para borsası token’lerine göre farklı bir token modeline sahip olması.

Endonezya’nın en büyük hacimli borsası olan Tokocrypto, kendi coin’i olan Toko Coin (TKO coin) ile birlikte BIDR isimli bir stable coin de piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Tokocrypto borsası, aynı zamanda NFT Arcade isimli bir NFT pazar yerine de sahip. NFT alım satımı için kullanılan bu platform da türünün ilk örneği olma özelliğini taşıyor.

TKO COİN NASIL KULLANILIR?

İlk gün yapılacak olan Launchpad arzında, Binance borsasında 1 Nisan-7 Nisan arasında spot ya da stake olarak BNB bakiyesi bulunanlar öncelikli alım hakkına sahip olacak. Bunun için Binance tarafından, yatırımcıların 7 günlük ortalama BNB bakiyelerine bakılacak. Bir Binance kullanıcısı, en fazla 20 bin Dolar tutarında TKO coin alabilecek.

TKO COİN NASIL ALINIR?

Binance borsasında 1 Nisan-7 Nisan arasında spot ya da stake olarak BNB bakiyesi bulunanlar öncelikli alım hakkına sahip olacak. Bunun için Binance tarafından, yatırımcıların 7 günlük ortalama BNB bakiyelerine bakılacak.

Bir Binance kullanıcısı, en fazla 20 bin Dolar tutarında TKO coin alabilecek.

 

Yorumlar