Yıldırım ilçesi Esenevler Mahallesi'nde yeni ev eşyaları ve aletleri satan mağaza, açılışa özel kampanya düzenledi. İndirimi duyanlar, sabahın erken saatlerinde mağazanın önünde toplandı. Mağaza yetkililerinin kapıları açmasıyla toplanan kalabalık, içeri girmek isteyince izdiham yaşandı. Binlerce vatandaş kapıları zorlarken içeri giren vatandaşlar adeta dükkanı talan etti.

bursa-da-ucuzluk-izdihami-birbirlerini-ezip-15894022_9694_m

BİR ÜRÜN İÇİN BİRBİRLERİYLE TARTIŞTILAR
Her üründen bir ürün alma hakkına sahip olan müşteriler, aynı üründen birden fazla alınca birbirleriyle tartışma yaşadılar. Kalabalığın ve izdihamın boyutları dron ile de kaydedilirken, birbiriyle sözlü tartışma yaşayan vatandaşlar kameralara yansıdı.

bursa-da-ucuzluk-izdihami-birbirlerini-ezip-15894022_8011_m

FİYATINA BİLE BAKMADILAR
Sabahın erken saatlerinden itibaren bekleyen vatandaşlar aradıklarının bazılarını bulduğunu, bazılarını ise geç kaldıklarını dile getirdi. Fiyatına bile bakmadan ürünlere hücum eden vatandaşlar, açılışın fazlasıyla kalabalık olduğunu ve ezilmekten son anda kurtulduklarını anlattı.

bursa-da-ucuzluk-izdihami-birbirlerini-ezip-15894022_3883_m

"EV ÜRÜNLERİNDE İNDİRİME GİTTİK"
Mağaza sahibi Mehmet Beden ve İsmail Kalınkara, "Açılış nedeniyle ev ürünlerinde indirime gittik. Yüzde 90'a varan indirimler kullandık. 3. Şubemizi açtık. İnşallah Türkiye genelinde de şubelerimizi açacağız" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı