Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı eğitim ile ilgili yaptığı başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. 

ÜOUZEM’i gençler için kullanıma açan Ülkü Ocakları, eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle öğrenci merkezli, tam öğrenmeye dayalı, bilimsel temelli, inovatif, teknolojik eğitimlerin yer aldığı önemli bir proje geliştirdi. 

4K EĞİTİM VİDEOLARIYLA ÖĞRENCİLERİN MOTİVASYONU ARTACAK

ÜOUZEM sayesinde alanında uzman eğitim kadrosuyla, en iyi en gelişmiş teknolojiyle, canlı derse ek olarak Millî Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun 4K eğitim videolarıyla öğrencilerin motivasyonu artacak, ders çalışma süreleri uzayacak ve aynı zamanda konuların mantığını kavramada büyük destek sağlayacak. 

Ekran görüntüsü 2023-08-22 224831

ÖSYM duyurdu: ALES/3 başvuruları başladı ÖSYM duyurdu: ALES/3 başvuruları başladı

LGS VE KPSS SINAVLARINA HAZIRLIK ÜOUZEM İLE KOLAYLAŞACAK

İlköğretim ve ortaöğretim müfredatlarına uygun çalışma programı ile birlikte LGS, TYT, AYT ve KPSS gibi sınavlara hazırlık süreçlerini barındıran ÜOUZEM’e ulkuocaklariuzem.com.tr adresinden kolayca ulaşılabilecek.

EĞİTİM TAMAMEN ÜCRETSİZ

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Türk gençliğinin geleceğinin daha sağlam temeller üzerinde inşa edilmesi amacıyla hazırladığı bu projede gençlerin çevrimiçi faydalanabileceği eğitim sistemini Türk gençliğinin hizmetine ücretsiz bir şekilde sundu. Bu proje sayesinde gençler, eğitim ve sosyal hayatlarında birçok konuya ulaşabilecek ve kendilerini geliştirme imkânı bulacak.

ÜOUZEM’E GİRİŞ VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım da ÜOUZEM'i X'ten yaptığı paylaşımla duyurdu.

İşte Yıldırım'ın o paylaşımı: