Ünlü iş insanı Mustafa Oktar, Yeniköy'deki göz alıcı yalı dairesinde düzenlediği özel partiye katılan yakın dostlarıyla eğlenceli bir gece geçirdi. Ancak ertesi sabah, lüks yalısının yatak odasında büyük bir sürprizle karşılaştı. Değerli saatler ve aksesuarlarının çalındığını fark eden Oktar, hemen polisi aradı.

Yok böyle bir düğün! Toplanan parayı onlarca kişi 6 saatte sayabildi Yok böyle bir düğün! Toplanan parayı onlarca kişi 6 saatte sayabildi

Uluslararası bir lojistik firmasının sahibi olan Mustafa Oktar'ın lüks yalı dairesi, Boğaz'ın muhteşem manzarasıyla ünlüydü. İş dünyasının tanınmış ismi, parti için yakın arkadaşlarını davet etmişti ve gece sabaha kadar süren eğlenceli bir atmosferde vakit geçirdiler.

Sabah'ta yer alan habere göre, Oktar uyandığında, değerli lüks saatini yerinde bulamadı. Hızla yatak odasını kontrol eden iş insanı, diğer aksesuarlarının da kayıp olduğunu keşfetti. Durumu hemen polise bildirdi ve yaklaşık 1.5 milyon lira değerindeki kayıp eşyaları için şikayetçi oldu.

Oktar'ın yaşadığı bu talihsiz olayın ardından büyük bir üzüntü içinde olduğu bildirildi.