Fenerbahçe'de muhteşem bir çıkış yakalayan Arda Güler, sezon başında İspanyol devi Real Madrid'e transfer olmuştu. 18 yaşındaki futbolcu, Real Madrid'in sakatlığa kurban verdiği birçok isimden biri oldu. Uzun süredir beklenen, ancak bir türlü formasına kavuşamayan Arda Güler için önemli bir gelişme ortaya çıktı.


REAL MADRİD ARDA GÜLER İÇİN ACELE ETMEK İSTEMİYOR
İspanyol devi, daha önce Arda Güler'in sakatlığının tekrar nüksetmesi üzerine kulüp doktorunun görevine son vermişti. Real Madrid, Arda Güler'in tedavi süreci tamamen noktalanmadan oyuncuyu riske atmayacak. Öte yandan teknik direktör Carlo Ancelotti'nin ise Arda Güler planı belli oldu.

O MAÇTA ARDA GÜLER İLK KEZ FORMA GİYECEK!
Carlo Ancelotti, genç oyuncuya hem tamamen iyileşmiş olarak hem de yüksek baskı olmayan bir maçta forma vermek istiyor. Bu sebeple İspanyol basını, milli futbolcunun ilk kez ocak ayında oynanacak olan İspanya Kupası'nın ilk turlarında forma giyeceğini duyurdu.


CARLO ANCELOTTI, KESİNLİKLE TAKIMDA TUTACAK
Öte yandan teknik direktör Carlo Ancelotti, Arda Güler'in kiralanacağı konusunda çıkan iddialara son verdi. Deneyimli antrenörün oyuncuyu çok beğendiği bu sebeple herhangi bir takıma gitmesinin söz konusu olmadığı öğrenildi.

Kaynak: aksam