Alt yapısından yetiştiği Trabzonspor'a bu sezon kiralık olarak geri dönen Yusuf Yazıcı beklentilerin altında kaldı. Bonservisinin bulunduğu Lille'de de istenmeyen adam ilan edilen milli futbolcunun gelecek sezon hangi takımın formasını giyeceği merak ediliyor. Süper Lig'in dev kulüplerinden Beşiktaş'ın Yusuf Yazıcı için devrede olduğu biliniyor. Öğrenilen bilgiye göre siyah beyazlılar milli futbolcunun transferi için önemli aşama kaydetti.

YUSUF YAZICI İLE ANLAŞMA SAĞLANMAK ÜZERE
Star'daki habere göre Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Yusuf Yazıcı transferini yönetimden bizzat istedi. Gelecek sezon şampiyon olmak isteyen siyah beyazlılar güçlü kadro kurmak istiyor. Lille'in gözden çıkardığı Yusuf Yazıcı ise Fransa'dan ayrılacak. Beşiktaş'ın Lille ile masada olduğu ve pazarlıkları yoğunlaştırdığı öğrenildi. Siyah beyazlılar Yusuf Yazıcı'yı bonservisiyle birlikte almak istiyor.

Göğsümüz kabardı! Ali Cengiz dünya şampiyonu Göğsümüz kabardı! Ali Cengiz dünya şampiyonu

BU SEZONKİ PERFORMANSI
Bordo mavililerde bu sezon beklentinin altında kalan Yusuf Yazıcı 20 maça çıktı. 9 kez ilk 11'de sahaya çıkan milli futbolcu 5 gol 1 asistlik performans gösterdi.