İstanbul'da aracına binen turist ile türkü eşliğinde eğlenen taksicinin o görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Oldukça ilgi gören görüntüler ise izleyicileri gülümsetti.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

İstanbul'da alışılmış taksici-yolcu kavgasının tam tersi görüntüler kaydedildi. Aracına binan turist ile Sivas yöresine ait türkü eşliğinde yolculuk yapan taksici o anları sosyal medyadan paylaştı. Türkü eşliğinde ilerleyerek yolculuk yapan turist ise türkü ile taksiciye eşlik etmeye çalıştı. İzleyenleri gülümseten ve renkli görüntülerin oluştuğu o anlar ise sosyal medyada büyük ilgi gördü.

O ŞOFÖR KONUŞTU

Olaya ilişkin konuşan taksi şoförü Oğuzhan Yıldırım, "O gün taksiye aldığımız misafirimiz yabancıydı. Araçta hafif de müzik açıktı. Yolcumuz, müziğin sesini açmamı istedi. Yolcu kadın bir anda oynamaya başladı. Bende kendimi ritme kaptırdım. Kendisinden izin alıp o anları kayda aldım. Evet İstanbul'da bir taksi sorunu var ama biz iyi taksicilerdeniz. Yolcumuzu Taksim'de kaldığı otele bıraktım. Daha sonra videonun yayıldığını gördüm" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı