Milli takımda Vincenzo Montella'nın yardımcıları belli oldu. İtalyan teknik adamın yardımcılıklarını Daniele Russo ve Selçuk Şahin yapacak.

Analiz antrenörü olarak Massimo Crivellaro ve Okan Aydıner, atletik performans antrenörü olarak ise Pierpaolo Polino ve Vural Durmuş görev alacak.

Ozan Özerkan ile Emrah Karakovan ise millî maç dönemlerinde A Millî Takım'da kaleci antrenörü olarak görevlendirilecek.

Konuyla ilgili TFF'den yapılan açıklama şöyle:

"Vincenzo Montella'nın A Millî Takım teknik direktörlüğü görevine getirilmesinin ardından, İtalyan çalıştırıcının yardımcılıklarını yapacak isimler de belirlendi.

3 müjde! Fenerbahçe'de derbi öncesi sevindiren gelişmeler 3 müjde! Fenerbahçe'de derbi öncesi sevindiren gelişmeler

Montella'nın yardımcılıklarını, teknik direktörlük kariyerinin başlangıcından itibaren kendisiyle birlikte çalışmakta olan Daniele Russo ile A Millî Takımımızın 2003 FIFA Konfederasyonlar Kupası'nda üçüncülüğü elde eden kadrosunda yer alan Selçuk Şahin yapacak.

Teknik heyette Massimo Crivellaro ve Okan Aydıner analiz antrenörü, Pierpaolo Polino ve Vural Durmuş ise atletik performans antrenörü olarak görev alacak. Yukatel Adana Demirspor'dan Ozan Özerkan ile Eyüpspor'dan Emrah Karakovan ise millî maç dönemlerinde A Millî Takım'da kaleci antrenörü olarak görevlendirilecek."