Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde, bilinmeyen bir nedenle ayağından ve başından yaralanan yavru bir Kedi, hastanenin yolunu tuttu. Güvenlik kamerasına da yansıyan görüntülerde Suruç Devlet Hastanesi'ne giden kedi, acil servise girdi.

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ FARK ETTİ
Kediyi fark eden güvenlik görevlileri, bir kutuya koyarak acil serviste görevli doktorun odasına götürdü. Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi burada yaptığı yavru Kedi, çağrılan belediye ekiplerine teslim edildi. Suruç Belediyesi Boncuk Ekibi, tedavisine devam edilmek üzere kediyi Büyükşehir Belediyesi Hayvan Hastanesi'ne götürdü.

"YAVRU BİR KEDİ TOPALLAYARAK GELDİ"
Sağlık ve güvenlik personelini duyarlılıkları için tebrik ettiğini söyleyen Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi Necmi Eşiyok, "Acil servis girişine yavru bir kedi topallayarak geliyor. Görevli arkadaşlarımız da yaralı olduğunu görüyor. Müdahale edip gerekli pansumanlarını yaptıktan sonra belediye ekiplerine bilgi veriyorlar. Onlar da diğer süreçleri tamamlamak için gelip teslim alıyorlar. Arkadaşlarımıza bu canlıya olan duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyor, onları tebrik ediyorum" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı 

AW813988_06AW813988_07AW813988_04AW813988_05AW813988_03