Tüm Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş depremlerinin ardından yaralar hep birlikte sarılsın diye çeşitli çalışmalar yapıldı. Depremin olduğu ilk günden beri deprem bölgesinden ayrılmayan ve afetzedelerden bir an olsun elini çekmeyen Milliyetçi Hareket Partisi depremden etkilenen bölgelere özel bir kampanya başlattı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli, yaşanan deprem felaketinin ardından; “6 Şubat felaketi, Türk Milleti’ni büyük bir acıya sürüklemiştir, yaralarımız henüz tazedir, kayıplarımızın acısı yüreğimizdedir” ifadelerini kullanmış ve devletin yaraları sarmak için tüm gücüyle çalıştığını dile getirdi.

Bahçeli; Yerel seçimler öncesinde 6 Şubat Asrın Felaketinden etkilenen illerde, duyarlı ve özenli kampanya hazırlanmasını ve kampanyanın her aşamasında, depremzede vatandaşlarımızın hassasiyetlerinin gözetilmesi talimatı verdi.

Türk yapımı savaş gemileri için yeni rota Malezya Türk yapımı savaş gemileri için yeni rota Malezya

Yerel Seçimlere hazırlık sürecini ilk başlatan partilerden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi bu kapsamda depremden etkilenen illere özel olarak “Hep Yanında” ana teması ile hazırlanan bir kampanya başlattı.

Kampanyada;

- Verilecek Doğru Karar, Yaraları Cumhur Sarar

- Dar Zamanında Tüm Gücüyle Yanında,

- Yaraları Özenle Saracak, Güvenli Geleceği Kuracak ve

- Beklentisiz Destek Kesintisiz Hizmet alt temaları yer almaktadır.