Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Johnny Depp bir skandalla yeniden gündeme oturdu. Eski eşi Amber Heard ile yaşadığı olaylı boşanma davasıyla uzun süre dünya gündeminden inmeyen Depp, bu kez yürekleri ağza getirdi.

OTEL ODASINDA BAYGIN BULUNDU

ABD basında yer alan son dakika haberlerine göre müzik grubu The Hollywood Vampires'ın dünya turu kapsamında Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye giden Depp, ölümle burun buruna geldi.

Uyuşturucu ve alkol bağımlılığı olduğu bilinen Depp, Budapeşte'de kaldığı otel odasında kendinden geçmiş halde bulundu.

Kendisinden haber alamayan grup üyelerinin otel yetkililerine haber vermesiyle ortaya çıkan olayda Depp baygın halde bulundu.

NEDENİ UYUŞTURUCU MU?

Karabağ zaferi manşetlerden düşmüyor... Alman dergi adını koydu: Artık en büyük güç Türkiye! Karabağ zaferi manşetlerden düşmüyor... Alman dergi adını koydu: Artık en büyük güç Türkiye!

Bilinci kapalı olan ve acilen hastaneye kaldırılan ünlü yıldızın yüksek dozda uyuşturucu ya da alkol nedeniyle bilincini kaybettiği tahmin ediliyor.

"İNTİHAR TEŞEBBÜSÜ OLABİLİR"

Ülke basınında yer alan haberlere göre ise bir süredir depresyonla boğuştuğu söylenen Depp intihar girişiminde bulundu.

Yaşanan olayın ardından The Hollywood Vampires'ın Budapeşte konseri iptal edilirken konuyla ilgili olarak Johnny Depp cephesinden şu ana kadar bir açıklama gelmedi.