Ve Arda Güler için herkesin beklediği haber geldi! Resmen duyuruldu Ve Arda Güler için herkesin beklediği haber geldi! Resmen duyuruldu

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı (TFF) Mehmet Büyükekşi, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz'un görevden alınarak yerine Abdullah Avcı'nın getirileceği iddialarına yanıt verdi.

Gazeteci Candaş Tolga Işık'a konuşan Başkan Büyükekşi, Avcı'nın TFF'nin Riva'daki tesislerine gelme sebebinin farklı olduğunu vurgulayarak, "Abdullah Avcı günler önceden planlanmış bir MHK konferansı için Riva'ya geldi. Konunun Milli Takım'la en ufak bir alakası yok. Kaldı ki şu an ne bir hoca arayışımız var ne de öyle bir görüşmemiz" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

A Milli Takım'ın, EURO 2024 Elemeleri D Grubu'ndaki beşinci maçında Ermenistan 1-1 berabere kalmasının ardından Stefan Kuntz ile yolların ayrılarak, Alman hocanın yerine Abdullah Avcı'nın getirileceği ileri sürülmüştü. Avcı'nın TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ne gitmesi iddiaları kuvvetlendirmişti.