Kuruluş Osman 53. bölüm İZLE | Kuruluş Osman 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 53. yeni bölümü full izle detayı haberimizde. Sevilen dizi bu akşam heyecan dolu yeni bölümüyle ATV ekranlarında sevenleri ile buluşacak. Dizinin yayınlanan son fragmanı büyük merak uyandırdı. İşte Kuruluş Osman yeni bölüm izle ve Kuruluş Osman 54. bölüm fragmanı çıktı mı? detayları...

Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 53. bölüm İZLE | Kuruluş Osman 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
08.04.2021 12:01

Kuruluş Osman dizisi 53. yeni bölümüyle bugün ekrana gelecek. Diziseverler merakla yeni bölümde yaşanacakları bekliyor. Dizi Libya ve Pakistan'da da yayınlanacak. Kuruluş Osman 54. bölüm fragmanı bugünkü yeni bölümün yayınlanmasının ardından çıkması bekleniyor. İşte Kuruluş Osman yeni bölüm izle detayları...

KURULUŞ OSMAN İZLE

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Osman Bey, Umur Bey’in İnegöl Kalesi’ne teslim edeceği atlara el koyarken; Togay’ın saldırısını püskürten Kayılar, başta Abdurrahman Gazi olmak üzere şehitlerin acısıyla sarsılır. Umur Bey, İnegöl Kalesi’ne sızmak için Nikola ile ticarete devam kararı alır ancak bu planını Osman Bey’le paylaşmadığı için ikili arasındaki gerilim devam eder.

Kuruluş Osman 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

53. bölümü ile ekrana gelen dizinin yeni bölümü henüz paylaşılmadı.

Dündar Bey, Osman Bey’i bertaraf etmek için Togay’ı kullanmayı planlar. Savcı Bey, destek birliklerinin İnegöl’e yaklaştığı bilgisini getirince Osman Bey alplerini toplayarak harekete geçer. Şey Edebalı, Osman Bey ve Umur Bey arasındaki gerilime son vermek için ikisini de birbirinden habersiz dergahına davet eder. Umur Bey burada Malhun Hatun’un ele geçirdiği zihgiri Osman Bey’e teslim edince, obadaki hainin Dündar Bey olduğu ortaya çıkar.

Osman Bey, amcası Dündar Bey’in ihanetini öğrendiğinde ne yapacak? Osman Bey, düğün toyuna baskın yapan Togay’dan nasıl intikam alacak?

Konstantinopolis’ten gelen Bizans kuvvetlerinin İnegöl’e erişmesini engellemek için ne yapılacak? Malhun Hatun, Osman Bey’in Bizans’la ticaretleriniengellemesine nasıl tepki verecek? Yaralanan Gonca Hatun’un akıbeti ne olacak? Can dostu Abdurrahman Gazi’yi kaybeden Bamsı Bey’in tepkisi ne olacak? Nikola, Togay’la olan ittifakını bozacak mı? Umur Bey, Osman Bey buluşmasında neler yaşanacak?

Kuruluş Osman dizisinden büyük başarı! Libya ve Pakistan'da yayınlanacak

ATV'de 2 sezondur ekrana getirilen başrollerinde Burak Özçivit, Özge Törer, Tamer Yiğit, Seray Kaya, Buse Arslan, Didem Balçın, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimlerin rol aldığı Kuruluş Osman dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

'Kuruluş Osman', Türkiye'de olduğu gibi dünyada da ilgi görmeye devam ediyor. Bugüne kadar dünyanın birçok ülkesine satılan ve yayınladığı ülkelerde reytingleri alt üst eden 'Kuruluş Osman', TV kanalları ve uluslararası platformlar aracılığıyla birçok farklı coğrafyada milyonlarca seyirciye ulaşmayı başardı.

'Kuruluş Osman', Tunus'un ardından şimdi de Libya ve Pakistan'da yayına girmeye hazırlanıyor. Libya'nın en çok izlenen kanalı Al Ahrar TV'de yayınlanacak dizi, Ramazan ayında ekrana gelmeye başlayacak. 'Kuruluş Osman', Pakistan'da ise ülkenin bir numaralı kanalı Geo Entertainment'ta seyirciyle buluşacak.

Libya ve Pakistan ile birlikte toplam 34 ülkede izleyiciyle buluşan 'Kuruluş Osman', Youtube'da yayınlanan bölümleriyle de rekor görüntülenme oranlarına ulaşıyor.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Yorumlar