MasterChef Milhan Erden kimdir, instagram adı nedir? MasterChef Milhan Erden yaşı kaç, nereli?

Masterchef Türkiye'nin heyecan dolu sezonunda Milhan Erden ana kadroda yer almaktadır. MasterChef Milhan Erden Masterchef'te adından söz ettirmeye devam ediyor. MasterChef Milhan Erden kimdir, kaç yaşında, nereli? hakkında merak edilenlerden... İşte dikkat çeken yarışmacı hakkında detaylar...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
MasterChef Milhan Erden kimdir, instagram adı nedir? MasterChef Milhan Erden yaşı kaç, nereli?

MasterChef Milhan Erden ana kadroda yer alan isimlerden birisi. Milhan Erdem final turunda büyük mücadele verdi ve MasterChef Türkiye 2021 ana kadroda yarışmak için hak kazandı. Peki MasterChef Milhan Erden kimdir, instagram adresi nedir? MasterChef Milhan Erden kaç yaşında?

MASTERCHEF MİLHAN ERDEM KİMDİR?

Milhan Erdem, 2001 doğumludur. Kütahya'da bulunan Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 2019 yılında mezun oldu. Aslen Kütahya Tavşanlılıdır ve yaşantısını İstanbul ve Kütahya'da sürdürmektedir.

MasterChef Milhan Erdem kimdir,

İstanbul Nişantaşı'nda Lübnan mutfağında çalışıyor. Daha önce Kırgızistan'da eğitimler vermiş ve Almanya'da çalışmıştır. Ve ulusal ve uluslararası yarışmalarda bugüne kadar çeşitli ödüller kazandı.

2019'da Antalya EXPO yemek yarışmasında yılın altın genç şefi seçilerek kupa ve altın madalya almıştır. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

İzmir'de düzenlenen yarışmada bronz ve gümüş madalya, Fethiye'de düzenlenen yarışmada balık kategorisinde de altın madalya kazanmıştır.

MASTERCHEF MİLHAN ERDEM İNSTAGRAM ADRESİ NEDİR?

Milhan Erdem'in instagram'da 11 Bin takipçisi bulunuyor. Sosyal medya platformu Instagram'daki adı ise "@milhanerdemm"dir. 

Yorumlar