Masumiyet 8. yeni bölüm FULL izle! Masumiyet son bölüm izle 9. bölüm fragmanı çıktı mı?

Masumiyet 8. yeni bölüm full izle ekranı haberimizde! FOX TV'nin sevilen dizisi Masumiyet 7. bölümü ile geçtiğimiz Çarşamba günü ekranlara gelmişti. Yeni bölüm fragmanında heyecan dolu sahneler gözden kaçmadı İşte Masumiyet fragman izle ve son bölüm detayları...

Google Haberlere Abone ol
14.04.2021 16:07

Fox TV'nin sevilen dizisi Masumiyet 8. yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Yeni fragmanda heyecan dolu sahneler yer aldı. Diziseverler Masumiyet yeni bölüm izle ve Masumiyet fragman izle ekranlarını araştırıyor. İşte son detaylar...

MASUMİYET SON BÖLÜM İZLE

MASUMİYET 8. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Harun, tuzağa düştüklerini anlar ve önlem almaya çalışır fakat Bahar, Timur tarafından akıl almaz şekilde kandırılır ve Harun'a olan güvenini kaybeder. Düştükleri acımasız tuzak, mahkemede korkunç bir iftira olarak karşılarına çıkar. Bahar, kızının davasını satmakla suçlanır ve bu korkunç suçlamayla gözünün önündeki perdeyi söküp atar. Hem, Timur'dan boşanmak için hem de Ela'nın, İlker'i aklayan ifadesini geçersiz kılmak için düğmeye basar. Bahar'ın Ela'yı psikiyatri heyetine sokma kararı Ilgaz cephesini karıştırır. Diğer yanda, annesinin düşürüldüğü durumu hazmedemeyen Ela, Bahar'a yardım etmek için radikal bir adım atar ve bu adım onu, bütün iradesiyle uzak durmaya çalıştığı İlker'e götürür. Bahar ve Harun, kendi yöntemleriyle Ilgazlar'a karşı harekete geçer. Ela'nın dengesi İlker tarafından bir kez daha sarsılırken, gerçek deprem ise Ilgazlar'da yaşanır.

MASUMİYET DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ (7. BÖLÜM)

Hale, Harun ve Bahar buluşmasını, kendi hedeflerine yönelik bir planın parçası haline getirirken İrem tamamiyle Hale’nin kontrolüne geçecektir. Banu’nun yönlendirmesiyle hareket eden Timur ise Hale’nin Bahar’a karşı en büyük silahı olur. Üzerine oynanan oyunlardan habersizce, evden kaçan kızının peşinde olan Bahar, Ela’nın nereye gittiğini anlayıp harekete geçer. Ela ise sığınmış olduğu eski yazlık evde hiç beklemediği bir anda karşısında İlker’i bulur. Aralarındaki büyük yüzleşme Ela’yı yine alt üst ederken, Bahar’ın attığı adım ile yüzleşmenin seyri değişir. Diğer yanda, İrem boşanma konusunda çark eder fakat İlker var gücüyle Ela’nın peşindedir. İrem, Hale’nin evliliğiyle ilgili telkinlerine rağmen soru işaretleri içindedir ve sorularının cevabı yalnızca Ela’dadır. Ilgazlar cephesinde her şey iyi gidiyor gözükürken, Harun’un dengeleri değiştirecek gizli gündemleri bulunmaktadır.

MASUMİYET DİZİSİNİN KONUSU

Evli ve iki çocuk annesi Bahar'ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela'nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela'nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

MASUMİYET DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Masumiyet dizisi çekimlerinin büyük bir kısmı İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merhum iş insanı Sakıp Sabancı'nın villasında çekilecek.

Masumiyet Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Masumiyet'nın oyuncu kadrosunda; Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Sevgi Temel, Rüçhan Çalışkur yer alıyor.

Masumiyet Hale Ilgaz (Hülya Avşar) kimdir?

İlker’in annesi, belgesel kanallarında gördüğümüz o yırtıcı anne kaplanların insan versiyonu. Pençeleri oğlunu korumak için her an hazır. Çocuğunun babası İsmail Ilgaz’ınsa, başka türlü hayatta kalamazsın çünkü! Kibirli, snob ve ulaşılmaz kusursuz cemiyet kadını görüntüsünün altında sistematik psikolojik şiddet mağduru bir eş ve yorgun bir anne saklı.

Masumiyet Harun Orhun (Mehmet Aslantuğ) kimdir?

Steril, bembeyaz dünyası müstakbel damadına yönelik dehşetli suçlamalarla lekelenecek olan Harun, dünyası kızı İrem’in etrafında dönen gerçek bir ‘’süper baba’’. Babalığa dair en büyük sınavını eşinin zamansız kaybıyla verdiğine inansa da, Harun’un babalık sınavı yaşanacak vahşetle birlikte yeni başlıyor.

Masumiyet Bahar Yüksel (Deniz Çakır) kimdir?

Genç yaşta anne olmayı seçip üniversitenin kapısından dönmüş olan Bahar hayallerini ve ideallerini çoktan unutmuş, gücünün farkında olmayan sıradan bir kadın. Domestik görüntüsünün altında saklı olan gücü, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla ortaya çıkacak.

Masumiyet Ela Yüksel (İlayda Alişan) kimdir?

Bahar’ın 19 yaşındaki kızı. Lise bitmiş, üniversite heyecanı başlamış. Her şeyi yapabileceğine inandığı, her yöne sapmak istediği yaşta. Yolun eeeen başında… Tipik bir Z kuşağı mensubu. Bir tıkla dünyayı değiştiririm derken olmayacak bir aşkla koşup kendi dünyası değişecek.

Masumiyet İlker Ilgaz (Serkay Tütüncü) kimdir?

Otoriter ve mükemmeliyetçi babası ile çocukluğundan beri irili ufaklı tüm hatalarının üstünü örten annesi arasında kendi kimliğini bulamamış bir narsist. Varlık, güç ve gösteriş içinde geçen, kişisel başarılarla taçlanan 35 yıllık hayatı bir gecede tepe taklak olurken, o güne kadar cemiyet ve ekonomi sayfalarını süsleyen adı 3. Sayfaya taşınacak.

Masumiyet İrem Orhun (Deniz Işın) kimdir?

Standart sosyetik güzel etiketinden ‘’içeriklerinin’’ hakkıyla kurtulmuş popüler bir influencer. Babasının prensesi. Uzun süredir bir dargın bir barışık flört ettiği İlker’le evlenmek onun için adeta yerine getirmesi gereken bir sosyal challenge.

Masumiyet Yelda Demirci (Selin Uçer) kimdir?

Bahar’ın en yakın arkadaşı, hayattaki tek sırdaşı. Peş peşe kaybettiği anne ve babasının emaneti olan erkek kardeşi Umut, Yelda’nın hayatındaki en önemli insan.

Masumiyet Timur Yüksel (Tolga Güleç) kimdir?

Hırslı bir beyaz yakalı olan Timur, annesinin 40 yaşında, iki çocuklu ama büyümeyen küçük prensi. Kariyerinde istediği atağı bir türlü yapamayan kompleksli Timur için hayatında yolunda gitmeyen her şeyin tek bir sorumlusu var; çocuklarının annesi Bahar.

Masumiyet Banu Kaya (Asena Tuğal) kimdir?

İlker Ilgaz’ın kişisel asistanı. Hırslı, yırtıcı bir plaza kadını. Bulunduğu yere aklı, çalışkanlığı ve güvenilirliği ile gelmiş, Ilgaz ailesinin kara kutusu. Kariyeri ve korumak zorunda olduğu hayat standartları dışında önemsediği tek şey, iki yıldır yasak bir ilişki yaşadığı Timur’a olan duyguları.

Masumiyet İsmail Ilgaz (Ertuğrul Postoğlu) kimdir?

İşi ailesinden önce gelen eski toprak kurt bir iş insanı. Kendini sıfırdan var edip meşakkatli yollardan sınıf atlayan İsmail için mensubu olduğu topluluk her şeyden daha önemli. Ailesinden bile.

Masumiyet Neval Hancı (Alayça Gidişoğlu) kimdir?

Çok sevdiği kocası ve despot annesi arasında savrulup giden Neval, rekabetçi ve kıskanç mizaçlı biri. İlk bakışta annesinin hık deyicisi gibi gözükse de, çekirdek ailesiyle birlikte Gülizar’ın gölgesi altında ezilmekten mutlu değil.

Masumiyet Asu Ilgaz (Kimya Gökçe Aytaç) kimdir?

Eşi ve küçük kızıyla Amerika’da yaşarken sürpriz bir kararla kızıyla beraber baba evine geri dönen, sağduyunun sesi Asu kendi problemlerini bir kenara atıyor, ailesine destek olmak için kolları sıvıyor.

Masumiyet Emel Yüksel (Gizem Ergün) kimdir?

30’larında ilerlerken annesinin erkek arkadaşını bir türlü onaylamamasının sancılarını çeken Emel, yengesine uygulanan aile içi psikolojik şiddetin paçası değil. Hala annesiyle yaşıyor da olsa ablasına kıyasla ondan daha özgür ve annesine göre daha asi.

Masumiyet Hande Hancı (Asena Keskinci) kimdir?

Ela’nın kuzeni. İki kız, aynı apartmanda kardeş gibi büyümüşler ama düşman kardeşler gibi. Düşmanlık tohumları Hande’nin kalbine henüz çocukken anneannesinin evlat ayırmasıyla ekilmiş, annesinin rekabetçi yapısıyla filizlenmiş.

Masumiyet Umut Demirci (Ozan Kaya Oktu) kimdir?

Ela’ya platonik olarak aşık olan Umut, her daim güvenli bir liman, vefalı ve fedakar bir dost. Duyguları kadar vicdanı da güçlü.

Masumiyet Burçak (Sevgi Temel) kimdir?

10.04.1995 doğumlu olan Sevgi Temel Mardinlidir. İlkokul dönemlerinde tiyatro oyunlarında yer alarak oyunculuğa olan ilgisini keşfeden oyuncu, hayatına Ankara Devlet Konservatuvarı ile devam etmiştir. Mezun olduktan sonraki (2018) yıl Ankara Devlet tiyatrolarında İlk profesyonel oyununu oynayan Sevgi Temel, Terörist oyununda İblisi oynayarak güzel bir başlangıç yapmıştır. Ardından ilk kamera önü deneyimini Ankara'da "Sevdim Seni Bir Kere"de "Berçin" karakteriyle yapan Sevgi Temel, İstanbul'a yerleştikten sonra Türkan Hanımın Konağı dizisinde ana castta oynamıştır. Sevgi Temel Masumiyet dizisinde "Burçak" karakterini canlandıracaktır.

Masumiyet Gülizar Yüksel (Rüçhan Çalışkur) kimdir?

Bir gelinin başına gelebilecek en kötü şey. Kocasını genç yaşta kaybetmesinden sonra oğlu Timur’a olan düşkünlüğü hastalıklı bir hal almış. Severken öldüren cinsten bir anne. Oğlu ve kızları arasında bile evlat ayırırken, sevdiklerine ne kadar zarar verdiğinin farkında değil.

Yorumlar