Doğan’ın gündeminde 4 buçuk yıldır Ankara’ya hizmet etmeyen Ankara Büyükşehir Belediyesi vardı. Mansur Yavaş’ın Ankara’yı 15 yıl geriye götürdüğünü söyleyen Başkan Doğan, Ankara’da zillete geçit vermeyeceklerini söyledi.

“ANKARA AYNI HATAYA DÜŞMEYECEK”

Bakan Yerlikaya, Türkiye Barolar Birliği heyetini kabul etti Bakan Yerlikaya, Türkiye Barolar Birliği heyetini kabul etti

Ankara’da zillet ittifakına bir tane belediye çıkacağını düşünmediğini söyleyen Doğan, “Vatandaşlar biz Ankara’yı Ankaralı birine teslim ettik ama maalesef Ankara’ya ihanet etmiş olduk diyorlar. Bırakın 4 buçuk yıldır bir çivi çakılmasını, Mansur Yavaş’a oy verenler de şahit Ankara 15 yıl geriye gitmiştir. Ama inşallah Ankara’da bir daha bu hataya düşülmeyeceğine eminim. 25 tane ilçemizde vatandaşlar konuşuyorlar hemşeri günlerinde soruyoruz ‘biz mi yanlış görüyoruz acaba diye’ ama Kahramankazan’da söylenenleri duysaydınız herkes pişman” dedi.

2 AYDA 30 BİN ÜYE KATILDI

Başkan Doğan göreve geldikleri ilk günden itibaren İP, CHP ve diğer muhalif partilerden MHP’ye yoğun bir katılım olduğunu söyledi.
2 ayda 30 binin üzerinden üye kaydı yapıldığını ifade etti. Yakın dönemde yine yoğun katılım sağlanacağını belirtti.

“PARTİ POLİTİKALARIMIZA İHANET ETMEYEN HERKESE KAPIMIZ AÇIK”

Başkan Doğan üye kayıtları yapılırken dikkat edilen hususların da altını çizdi. “CHP, İP’ten partimize katılımlar oldu önümüzdeki hafta Zafer Partisi’nden gelecekler. Genel başkanımıza, Başbuğumuza, Şehitlerimize karşı kendini aşmamış herkesi katılımcı olarak alıyoruz” ifadelerini kullandı.