Milliyetçi Hareket Partisi Genişletilmiş Bursa Bölge İstişare Toplantısı, 7 ilin katılımıyla yarın Bursa’da gerçekleştirilecek. 

  "2024'e Doğru, Diyar Diyar Anadolu" temasıyla başlatılan mahalli idareler seçimlerine hazırlık çalışmalarının ilki, Bursa'da MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın Divan Başkanlığında gerçekleştirilecek. Balıkesir, Yalova, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar ve Bursa Bölge milletvekilleri, Bölge MYK ve MDK üyeleri, belde, ilçe ve il başkanları, belde, ilçe ve il yönetim kurulu üyeleri, il disiplin kurulu başkan ve üyeleri, ilçe ve il çalışma grupları, belde, ilçe ve il belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyelerinin katılımı ile yarın Saat 12.00'de yapılacak.

GENİŞLETİLMİŞ BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISI'NIN 2'CİSİ KAYSERİ'DE

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı'nın ikincisi Kayseri'de yapılacak. 

MHP Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı, Kayseri, Nevşehir, Niğde, Kırşehir, Yozgat, Sivas, Kahramanmaraş teşkilatlarının katılımı ile Kayseri'de yapılacak. MHP Kayseri İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, vatandaşlar toplantıya davet edilerek, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla '2024'e Doğru Diyar Diyar Anadolu' temalı Genişletilmiş Bölge İstişare toplantımız 15 Ekim Pazar Günü gerçekleştirilecektir. Siz kıymetli basın mensuplarının da katılımlarını bekler, iyi çalışmalar dileriz" denildi.

TÜM İLLERİ KAPSAYACAK, 11 İL MERKEZİNDE YAPILACAK

Kimse başvuru yapmadı! CHP, 4 ilçede aday adayı çıkaramadı Kimse başvuru yapmadı! CHP, 4 ilçede aday adayı çıkaramadı

MHP Genişletilmiş Bölge İstişare toplantıları, "2024'e Doğru, Diyar Diyar Anadolu" temasıyla başlatılan mahalli idareler seçimlerine hazırlık çalışmaları kapsamında; Kayseri, Elazığ, İzmir, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, Samsun, Konya, Van ve Ankara olmak üzere çevre illerin katılımlarıyla 11 il merkezinde gerçekleştirilecek.