KAAN mı, Eurofighter Typhoon mu? KAAN mı, Eurofighter Typhoon mu?


Gümüşhane Kültür Merkezi'nde düzenlenen kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Kongreye, Cumhur İttifakı'nın bir parçası olan AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Ülkü Ocakları İl Başkanı Serkan Alp, ilçe ve belde belediye başkanları, il genel meclisi ve belediye meclis üyeleri ile çok sayıda parti üyesi katıldı.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapılan kongrenin divan başkanlığını MHP Gümüşhane Milletvekili Musa Küçük yaptı. Divan üyeliklerini ise MHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi İdris Aydın, MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, MHP Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar, MHP eski İl Başkanı Nadim Aydın ve MHP Genel Merkez Avukatı Av. Murat Emre Güner üstlendi.

mhp2-9

“TÜRK MİLLETİ, 31 MART'TAKİ YEREL SEÇİMLERDE DE GEREKENİ YAPACAKTIR”

İl Başkanı Mete Kaya, kongrede yaptığı konuşmada, "Cumhur İttifakı'nın istikrarını bozmak, Cumhurbaşkanımızı devirmek ve ülkemizi bölmek için birçok girişimde bulunuldu. Vatanımızın düşmanları ve içerideki işbirlikçiler, iç ve dış medya baskısıyla karşı karşıya kaldık. Ancak Türk milleti, bu kirli hesapların üstesinden gelmeyi başardı. 31 Mart'taki yerel seçimlerde de gerekeni yapacağına inanıyorum" dedi.


MUSA KÜÇÜK: BÜTÜN BELEDİYELER HEDEFİMİZDİR

mhp3-7

MHP Gümüşhane Milletvekili Musa Küçük de yaptığı konuşmada şunları kaydetti:
"Yerel seçimler yaklaşırken cumhurbaşkanımız ve liderimiz öncülüğünde yoluna devam eden Cumhur İttifakı merkezden yerele hedefi ile bu seçimlerde bütün belediye başkanlıklarına taliptir. Başta İstanbul olmak üzere karşı ittifakın elindeki bütün belediyeler hedefimizdir. İnşallah Türk milletinin desteği ile bu hedefler doğrultusunda seçimler Cumhur İttifakı'nın zaferi ile sonuçlanacaktır.
MHP olarak Liderimizin arkasında dimdik durmaya devam ederek, hem Cumhur İttifakı hem de partimizin başarısı için vargücümüzle çalışmaya devam edeceğiz."

Kongrede tek listeyle yapılan seçimler sonucunda İl Başkanlığı'na yeniden Mete Kaya seçilirken, yönetim kurulunda Abdulkadir Atalay, Abdullah Pezik, Barış Artun, Enver Şahin, Erdal Dal, Erdoğan Dalman, Fatih Sultan Mermer, Handan Çelik, İbrahim Gül, İlyas Ayvazoğlu, Kübra Altınok, Leyla Bostancı, Murat Beşiroğlu, Murat Ergin, Numan Çilenk, Saffat Kurtarmış, Sebahattin Şeker, Şuayip Akhan ve Şükrü İlhan yer aldı. Genel Merkez delegeleri ise Mete Kaya, Şahin Demir, Nuh Alpaslan Durdu, Mahin Şahin ve Çetin Rıza Tanış oldu.