Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “İnanıyorum ki Türkgün Gazetesi Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefimizde, üzerine düşen misyonu başarıyla yerine getirmeye ve Türk basını içinde kutup yıldızı olmaya devam edecektir.” dedi.

Adana’da Türkgün farkı…

Türkgün Gazetesi yayın hayatında 5 yılı geride bıraktı. Gazetenin yayın hayatına başlamasının beşinci yılı vesilesiyle MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı vatandaşlara Türkgün Gazetesi’nin dağıtımını yaptı. Başkan Kanlı, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy, MHP Seyhan İlçe Başkanı Hamit Çetin ve Türkgün Gazetesi Bölge Temsilcisi Yusuf Bozkurt İspaha ile birlikte vatandaşlara gazeteyi elden dağıttı.

y1-3

“Milli bir duruşu temsil ediyor”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yaptığı açıklamada “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin bizzat ismini verdiği ve destekleriyle büyüyüp gelişen Türkgün Gazetesi, Türk Milleti’nden yana taraf olan, ilkeli, dürüst yayıncılığıyla milli bir duruşu temsil ediyor. Beş başarılı yılı geride bırakan Türkgün Gazetesi, bu süre içerisinde Türk Milleti’nin, Türk Dünyasının gözü, kulağı ve sesi olmuştur.” ifadesini kullandı.

Seçil Erzan'a dolandırılan iş insanı hakkında yeni iddia Seçil Erzan'a dolandırılan iş insanı hakkında yeni iddia

y3-2

Cenab-ı Allah razı olsun

Başkan Kanlı, “Cenab-ı Allah Türkgün Gazetemizi kuran Sayın Bilge Liderimizden, değerli kadrosundan, emek veren, destek veren, okuyan, okutan herkesten razı olsun. İnanıyorum ki Türkgün Gazetesi Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefimizde, üzerine düşen misyonu başarıyla yerine getirmeye ve Türk basını içinde kutup yıldızı olmaya devam edecektir.” dedi.

Türkgün Gazetesi ilçelerde de MHP İlçe Teşkilatları ve Ülkü Ocakları İlçe Teşkilatları aracılığıyla vatandaşlara dağıtıldı. Gazetenin dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.