MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmelere ilişkin toplumsal farkındalığı güçlendirmek, Cumhur İttifakı’nın hedeflerini ve muhalefetin durumunu vatandaşlara yakından paylaşmak amacıyla yeni bir faaliyet programı uygulanmasının kararlaştırıldığını ifade ederek, şunları kaydetti:

“BİRBİRİMİZE DESTEK, BİRBİRİMİZE DOSTUZ; KOMŞULARIMIZLA KURULAN BU DOSTLUK SONSUZ.”

Nevşehir/Avanos’ta vatandaşlarımızla daha yakından temas kurmak üzere ‘Gel Komşum Muhabbete’ teması altında komşularını evine davet edecek.

Bursa'da kuyumcudan silah tehdidiyle bilezik alan maskeli gaspçı yakalandı Bursa'da kuyumcudan silah tehdidiyle bilezik alan maskeli gaspçı yakalandı

Evinin kapılarını komşularına açarak, kimi zaman hususi ev ziyaretleri kimi zaman da birkaç hanenin bir araya geleceği mütevazı toplantılar şeklinde olacağını aktaran Kılıç, “‘Gel Komşum Muhabbete’ ziyaretlerinin sohbet gündeminde, ekonomiden, iç politikaya, uluslararası ilişkilerden terörle mücadeleye, Cumhur İttifakı’nın başarılarından muhalefetin ahval-i perişanına kadar bütün hususlar yer alacaktır.” bilgisini paylaştı.