UEFA Şampiyonlar Ligi 3. hafta mücadelesinde Bayern Münih'i konuk edecek Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk ve futbolculardan Kaan Ayhan karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe, Danimarka'da adeta dağıldı! Nordsjaelland deplasmanında farklı mağlubiyet Fenerbahçe, Danimarka'da adeta dağıldı! Nordsjaelland deplasmanında farklı mağlubiyet

Bayern Münih mücadelesine ilişkin konuşan Okan Buruk, "Grup için önemli karşılaşma. Hedefimiz maç maç gitmek. Bu maç da onlardan biri. 4 puanla çıkıyoruz bu maça Amacımız bunu yükseltmek. Taraftarımızın önünde oynuyoruz. Amacımız iyi Futbol. Kendi oyunumuzu sürdürmek istiyoruz. Hedefimiz en yüksek puanı alabilmek. Rakibimizin ne kadar güçlü olduğunu biliyoruz. Kaliteli ve tecrübeli bir takıma sahibiz." dedi.

Kaan Ayhan ise karşılaşmaya ilişkin şunları söyledi, "Kolay bir maç olmayacağını biliyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde kolay bir maç olmadığını düşünüyorum. Yarın da her zamanki motivasyonla maça çıkmayı düşünüyoruz. Bayern Münih'in küçük hataları hemen cezalandıran bir takım olduğunu biliyoruz. Elimizden geldiği kadar iyi bir performansla taraftarımızın önünde oynamak istiyoruz."

Okan Buruk, sakatlığı bulunan Mauro Icardi'nin durumuyla ilgili, "Birazdan antrenmana çıkacağız. Ondan önce tekrar bir değerlendirme yapacağız. Yarın için kararımızı vereceğiz." açıklamasında bulundu.