Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili seyircileri sevindirecek bir açıklama yapıldı. Dizinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz geçtiğimiz haftalarda Mazhar Alanson'un TRT Müzik'te yayınlanan programına konuk oldu ve diziyle ilgili müjdeli haberi verdi.

Şaşmaz diziyle ilgili soruya "Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım ocak ayını görürüz başlamak için." şeklinde cevap vererek izleyicileri heyecanlandırdı.

Necati Şaşmaz, 'Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümleriyle ekrana dönmeye hazırlandığını resmen açıkladı.

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz açıklamasında "397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti." dedi.

Gelecek ayı işaret eden Şaşmaz ayrıca, "Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım ocak ayını görürüz başlamak için." ifadelerini kullandı.

Diziyi yıllardır büyük bir heyecanla takip eden izleyiciler ise Kurtlar Vadisi'nin yapım şirketi Pana Film'den yapılacak açıklamaya odaklandı.

Pana Film'den Ocak ayının ikinci haftasına doğru resmi bir açıklamanın gelmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz aylarda İbrahim Tatlıses'in programında konuşan Şaşmaz, dizinin dijitalde yayınlanabileceğini söylemişti. Dizinin döneceğine sevinen izleyicilerin bu gelişmeye pek sıcak bakmayacağı belirtiliyor.