Yargı, Kanal D’nin en sevilen dizileri arasında yer alıyor. Mayıs ayında ekranlara ara vermesinin ardından şimdilerde yeni sezon ile izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. 2 sezonu geride bırakan dizinin 3. Sezon ile final yapması da bekleniyor.

Yargı yeni bölüm ne zaman?

Yargı, 7 Mayıs 2023 Pazar günü yaptığı final ile bir süre ekranlara ara vermişti. Dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Şu an için dizinin ne zaman ekranlara geleceğine dair net bir açıklama bulunmuyor.

YARGI SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kimsenin aklına dahi getiremeyeceği acı son gerçekleşmiştir. Ilgaz'ın haberi cinayet şüphelisi olarak tutulan Ceylin'i mahvetmiştir. Sevdiği adamı son bir kez olsun görme, ona dokunma isteği soruşturmayı yürüten emniyet ve adli makamların iki dudağı arasındadır.

 Oğlunun ani kaybına Metin'in kalbi daha fazla dayanamaz ve hastaneye kaldırılır. Bu yüzden Çınar'a bugüne kadar taşıdıklarının hepsinden daha büyük bir yük kalır.

Adım Farah dizisi ne zaman başlıyor? Adım Farah yeni sezon ne zaman? Adım Farah dizisi ne zaman başlıyor? Adım Farah yeni sezon ne zaman?

Ömer'i hiç hesaplamadığı bir gelişme beklerken, Turgut Ali ise kaçış planını adım adım ilerletmekte kararlıdır.