Türkiye'nin kanını donduran olay geçtiğimiz Pazar Zonguldak Devrek'te meydana geldi. Psikolojik rahatsızlıkları olan Rabia Çataklı cinnet getirdi. Annesi Şeyda Çakırlı ile anneannesi Medine Küçükkaya'yı baltayla katletti. Cesetleri parçalara ayıran cani, iki kadının uzuvlarını ise balkondan aşağı attı.

"KIZIMA DELİ DERLER!"

Vahşetle ilgili yeni detaylara ulaşıldı. Olayın bilinenin aksine uzun süreli uğraşların sonucunda meydana geldiği ortaya çıktı. Buna göre; Rabia Çataklı'nın bir gün önce annesi tarafından psikiyatri doktoruna götürüldüğü, doktorun ise yapılan tetkiklerin ardından Çataklı'nın acilen hastaneye yatırılması gerektiği bilgisini verdiği öğrenildi. Ancak anne Şeyda Çataklı'nın doktoru dinlemedi. "Kızıma deli derler" diyerek Rabia Çataklı'nın hastaneye yatırılmasına karşı çıktı.

20 günlük bebeğini öldüren annenin cezası belli oldu 20 günlük bebeğini öldüren annenin cezası belli oldu

"TORUNUM HASTA" DİYEREK ÖLÜME GİTTİ!

Rabia Çataklı'nın doktordan eve geldikten sonra ise sessizliğini koruması üzerine anne Şeyda Çataklı, anneanne Medine Küçükkaya'yı çağırdı.

Köyde yaşayan Küçükkaya ise torunum rahatsız diyerek evden ayrılarak kızının evine gitti. Medine Küçükkaya'nın ise Şeyda Çataklı'nın ardından öldürüldüğü iddia edildi

5 SAKİNLEŞTİRİCİDEN SONRA PARMAĞINI YEDİ!

Ayrıca, hastanede sağlık kontrolleri sırasında parmağını kopararak yiyen Rabia Çataklı’ya olay öncesinde 5 sakinleştirici iğne yapıldığı belirtildi.

5 sakinleştirici iğneye rağmen parmağını bırakmayan Çataklı'ya çok sayıda görevli müdahale etti.

Ancak hiçbir şekilde parmağını ısırmaktan vazgeçmeyen Çataklı, 1 saatlik uğraşının ardından parmağını kopararak yedi.

KENDİSİNİ MEHDİ, ONLARI ŞEYTAN GİBİ HİSSETTİ

Rabia Çataklı'nın jandarmaya ifade vermediği, o sırada sadece tekbir getirdiği öğrenildi.

Daha sonra Atatürk Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Çataklı, bilincinin biraz yerine gelmesinin ardından mahkemeye verdiği ifadede şunları söyledi:

Kendim ölecekmişim gibi hissettim. Neden böyle bir şey yaptım bilmiyorum.

Mehdi olduğumu hissettim. Onların şeytan olduğu ve öldürmem gerektiği söylendi.

Ben de öldürdüm. Annemi ve anneannemi çok severdim. Neden yaptım hatırlamıyorum"

Soruşturma sürüyor...