Çakallarla Dans 5 filmi konusu ne, oyuncuları kim? Çakallarla Dans 5 filmi nerede ne zaman çekildi?

Başrollerinde Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın'ın yer aldığı komedi yapımı Çakallarla Dans 5 filmi bugün televizyon ekranlarında seyircisinin karşısına çıkıyor. Sinema severler ise Çakallarla Dans 5 filmi nerede ne zaman çekildi? sorusun yanıt arıyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Çakallarla Dans 5 filmi konusu ne, oyuncuları kim? Çakallarla Dans 5 filmi nerede ne zaman çekildi?

Yönetmenliğini Murat Şeker'in yaptığı, senaryosunu ise Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker'in birlikte yaptığı Çakallarla Dans 5 filmi bu akşam Atv ekranlarında yayınlanıyor. Vizyona girdiğinde izleyicisi tarafındna ilgi gören Çakallarla Dans 5 filminin konusu ve oyuncuları hakkındaki bilgiler merak ediliyor. 

ÇAKALLARLA DANS 5 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Çakallarla Dans 5, şartlı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları konu ediyor. Hâkim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan, Sinan’la Leyla’yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan yardım ister.

ÇAKALLARLA DANS 5 FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Şevket Çoruh - Kayınço Gökhan
İlker Ayrık - Muhasebeci Servet
Timur Acar - Köfte Necmi
Murat Akkoyunlu - Del Piero Hikmet
Didem Balçın - Fatma
Hande Katipoğlu - Tavşan Zeynep
Hakan Bilgin - Hüseyin Abi
Ceyhun Yılmaz - Adem
Şebnem Dönmez - Müjgan
Naz Çağla Irmak - Leyla
Uraz Kaygılaroğlu - Sinan
Ali Barkın - Pıtırcık

ÇAKALLARLA DANS 5 FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ?

7 Kasım 2018 tarihinde vizyona giren Çakallarla Dans 5 filminin çekimleri İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleştirildi.

 

Yorumlar