Süleyman Özışık'ın vefat haberini Hadi Özışık "Innâ lillâhi we innâ ileyhi raciun. Kardeşim Süleyman Özışık'ı kaybettik" sözleriyle duyurdu.

Süleyman Özışık, 1 Mart 1971 tarihinde Iğdır'da doğdu. Lise eğitimi de dahil olma üzere ilk eğitimini Kars'ta tamamladı. Lisenin ardından İstanbul'a gelip çalışmaya başladı. Ardından askere gitti.

16. EIF Gaziantep Güneş Enerji Fuarı ve Kongresi Gaziantep’te düzenlendi 16. EIF Gaziantep Güneş Enerji Fuarı ve Kongresi Gaziantep’te düzenlendi

Askerlik görevinin ardından gazetecilikte ilk deneyimini Akşam gazetesinde yaptığı stajla başlayan Süleyman Özışık, kendisi gibi gazeteci olan öz abisi Hadi Özışık ile birlikte internethaber.com isimli Türkiye'nin ilk haber sitelerinden birini kurdu. Süleyman Özışık'ın bir kitabı da mevcuttur. 2015 yılında, ''7 Haziran 1 Kasım Kederden Zafere'' isimli kitabını yazmıştır ve yayınlamıştır.

HADİ ÖZIŞIK DUYURDU

Hadi Özışık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kardeşi Süleyman Özışık'ın vefat haberini duyurdu. Özışık paylaşımında, "Innâ lillâhi we innâ ileyhi raciun. Kardeşim Süleyman Özışık'ı kaybettik" dedi.