İsrail medyasında skandal haber: Savaş stresi kilo vermenize yardımcı olabilir
İsrail'in Gazze'de sivilleri hedef alan saldırısı hız kesmeden devam ediyorken, İsrail gazetesi The Jerusalem Post, skandal bir habere imza attı.

Haberde, "İsrail'in Hamas'la savaşı nedeniyle ortaya çıkan füze korkusu, milyonlarca İsrailliyi sürekli endişe ve stres durumuna sokuyor. Ama bu stresi kilo vermek ve sağlıklı kalmak için kullanabilirsiniz" ifadeleri kullanıldı.

İSRAİL MEDYASINDA SKANDAL HABER: SAVAŞ STRESİ KİLO VERMENİZE YARDIMCI OLABİLİR

Haberde, savaş sebebiyle stres ve kaygının arttığı, bunun da kilo alımına neden olabildiği belirtilirken, "Televizyon karşısında geçirilen uzun saatler, hareketsizlik, uykusuzluk ve yeme artışı obeziteye yol açabilir. Daha az uyku, uyanıkken daha az kalori yakılması anlamına gelir" denildi.

İsrail'in Hamas'la savaşının nasıl kilo verdireceğine dair 4 farklı yol anlatıldı.

İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarında öldürülen Filistinlilerin sayısı 10 bini geçti. Öldürülenlerin 2 bin 641'i kadın, 4 bin 104'ü çocuk.

İşgalci İsrail ordusu Gazze'de çuvalladı... Rehineleri kurtaramadılar, 2 askerleri ağır yaralandı İşgalci İsrail ordusu Gazze'de çuvalladı... Rehineleri kurtaramadılar, 2 askerleri ağır yaralandı

Kkaynak: TRT Haber