29 Ekim kapalı yollar listesi valilik açıklaması ile araştırılıyor. Trafiğe çıkacak araç sahipleri hangi yolların kapalı olacağı konusunda araştırmalara hız kazandırdı. 28 ve 29 Ekim'de düzenlenecek etklinkler, konserler ve yürüyüşler için bazı bölgelerde sürücüler alternatif güzergahlara yöneltilecek. Peki, 29 Ekim trafiğe kapalı yollar hangileri, köprü kapalı mı açık mı? İşte detaylar

29 EKİM TRAFİĞE KAPALI YOLLAR HANGİLERİ?

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları doğrultusunda atan Caddesi'nde, 29.10.2023 Pazar günü 10.00-14.00 saatleri arasında Cumhuriyet Bayramı töreni yapılacaktır. Bu sebeple Vatan Caddesi trafiğe kapatılacakken, İETT araçları farklı güzergahları kullanacak. Güzergahlar şu şekilde:

29 EKİM'DE KÖPRÜ KAPALI MI AÇIK MI?

İstanbul Valiliği köprü konusunda kararın güncellediğini paylaştı:

"Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı himayesinde düzenlenecek olan 29 Ekim Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlamaları kapsamında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün 26 -27-28 ve 29 Ekim tarihlerinde belirli saatler arasında araç trafiğine kapatılması kararı alınmıştı. Organizasyon komitesinin yaptığı son incelemeler sonucunda, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yapılacak faaliyetlerin yapılacağı alternatif bir alan bulunmuştur. Sonuç itibariyle köprünün kapatılması kararı kaldırılmıştır. Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlama etkinlikleri planlandığı şekilde devam edecektir"

28 EKİM KAPALI YOLLAR LİSTESİ

28 Ekim Cumartesi Günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılımıyla gerçekleşecek. Büyük Filistin Mitingi için bazı yollar trafiğe kapatılacaktır. Trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar ise şu şekildedir:

Yeni Havalimanı Caddesi Sahil İstikameti İstanbul Fuar Merkezi / Dünya Ticaret Merkezi Ayrımı trafiğe kapatılacaktır.

Atatürk Havalimanı B Kapısı giriş çıkışları trafiğe kapatılacaktır.

Atatürk Havalimanı B Kapısı Önü Varyant Üstü iki yönlü olarak trafiğe kapatılacaktır.

Atatürk Havalimanı Yolu Ahtapot Kavşak Alt Geçidi Vip Ayrımları / C Kapısı ayrımlarından itibaren Thy Kargo Terminali arası iki yönlü olarak trafiğe kapatılacaktır.

Bakırköy Mimar Basri Mete Sokağı İle Metro İstasyon Sokağı Kavşağından Yeni Havalimanı Caddesine Bağlanan Tali Yol iki yönlü olarak trafiğe kapatılacaktır.

Banka Müdürü Seçil Erzan'a 600 bin dolar kaptıran  Çorlu Belediyesi Zabıta Amiri görevden alındı Banka Müdürü Seçil Erzan'a 600 bin dolar kaptıran Çorlu Belediyesi Zabıta Amiri görevden alındı

Yeni Havalimanı Caddesi Gümrük Köprüsü Girişleri trafiğe kapatılacaktır.

Millet Bahçesi İçerisinde Bulunan Tüm Yollar Ve Yeşilköy Caddesinden Millet Bahçesine Bağlantı Yolu iki yönlü olarak trafiğe kapatılacaktır.

28 Ekim Cumartesi Günü Sayın Cumhurbaşkanımızın da katılımıyla gerçekleşecek olan Büyük Filistin Mitingi için kapatılan yollara alternatif güzergah olarak Yeni Havalimanı Caddesi belirlendi.