Son Yaz 18. bölüm canlı izle | Son Yaz son bölüm full izle

FOX TV’nin sevilen dizisi Son Yaz 18. yeni bölümü ile seyircisinin karşısına çıkıyor. İzleyenlerin beğenerek takip ettiği Son Yaz dizisinde, Akgün, Gökhan’ın abisi olmadığından şüphelenip, onu hastanelik edene kadar dövdüğü için çok pişmandır. Son Yaz 18 bölüm canlı izleme seçenekleri haberde.

Google Haberlere Abone ol
Son Yaz 18. bölüm canlı izle | Son Yaz son bölüm full izle
30.04.2021 20:48

Alperen Duymaz, Ali Atay ve Funda Eryiğit gibi oyuncuların başrolünde yer aldığı Son Yaz 18. bölüm bu akşam seyircisi ile buluşuyor. Yeni bölümde, 21 yaşına girerken kendisini seneler sonra bir ailenin parçası gibi hisseden Akgün, hayatı ve seçimleriyle ilgili bir yol ayrımına gelir. Son Yaz son bölüm full izlemek için ayrıntılar haberde.

SON YAZ 18. BÖLÜM CANLI İZLE

SON YAZ

SON YAZ 18. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akgün, Gökhan’ın abisi olmadığından şüphelenip, onu hastanelik edene kadar dövdüğü için çok pişmandır. Gökhan’ın onu asla affetmeyeceğini düşünür ve kendini affettirmek için Gökhan’ın el konulan arabasını geri almaya karar verir. Soner ve Eray da Akgün’e yardımcı olacaktır. Diğer taraftan Yağmur, Gökhan’ı Akgün’le ilgili yumuşatmak için karşısına çıkar.

Gökhan, Yağmur ve Akgün arasındaki bağın gücünü fark eder ve bundan hoşlanmaz. Gökhan’ın Akgün’ü yalnızlaştırmak için yapacağı hamle, Yağmur’un Akgün’le olan ilişkisini sorgulamasına yol açarken, Akgün de Gökhan’ın samimiyetini sorgulamaya başlayacaktır.

Selim, Fatih’i gözaltına almış olsa da Serap’ın tanıklığı Fatih’in tutuklanmasını zorlaştırır ancak Selim’in hamleleri henüz tükenmemiştir. Selim ve Canan, kimseye söylemeden ilişkilerini yaşamaya başlarlar. Selim, elde ettiği ikinci şansını mahvetmemeye kararlıdır.

Akgün’ün babası 12 yaşındaki doğum gününde tutuklandığı gün Akgün, bir daha doğum gününü kutlamamaya yemin etmiştir. 21 yaşına girerken kendisini seneler sonra bir ailenin parçası gibi hisseden Akgün, hayatı ve seçimleriyle ilgili bir yol ayrımına gelir. Yeni yaşında hayatın siyah ve beyazdan ibaret olmadığını anlayacak ve doğum gününü kendisini en mutlu hissettiği yerde kutlayacaktır.

Yorumlar