Cebeci, ringte kavga edilmesi için ısrarda bulunduğunu ve Kaan Kazgan'ın kavga alanına silahlı adamlarla gelerek üzerinde baskı kurduğunu söyledi. Cebeci "Normal boyutta biri olsam o darbelerle ölebilirdim" dedi. İşte detaylar...

Atatürk'ün yatı Savarona'da asbest tespit edildi Atatürk'ün yatı Savarona'da asbest tespit edildi

SOSYAL MEDYANIN KONUŞTUĞU KAVGA!

Fenomen Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan geçtiğimiz günlerde İstanbul Tuzla'da kavga etti. Kazgan, ilk saniyelerde Cebeci'yi yere serdi.

SAVAŞ CEBECİ KAAN KAZGAN'I TEBRİK ETMİŞTİ

1.5 dakika boyunca hareketsiz bıraktığı Savaş Cebeci'yi feci şekilde darp etti. Kavgadan önce yaptığı paylaşımlarla Kaan'ı rahatlıkla dövebileceğini söyleyen Savaş Cebeci'nin, kanlar içindeki görüntüsü ise herkesi şaşkına çevirdi. Kavgada pes eden Cebeci, Kaan'ı tebrik etti.

Kavga sonrası sosyal medyada takipçi sayısını hızla artıran Kaan Kazgan ise yeni bir video çekti.

Yaşananlardan şöyle bahsetti: Herkese merhabalar. Biraz fazla kışkırtmaya maruz kaldığımı düşünüyorum.

Oraya gelir gelmez teke tek çıkılacağı belli oldu. O ilk başta konuları uzatmak istedi. Aşağıya inmek istedi.

Aşağıda neye güvendiğini bilmiyoruz. Kavga başladığında ben onu yere düşürdüm ve düşürür düşürmez üzerine geçip dirsek ve dizle yok ettim.

Daha fazla da vurmak istemedim. Çünkü bir şey yapacak halde değildi. Daha fazlasında tehlikelere düşeceği durumlar da vardı. Daha sonra beklemediğim olgun bir şekilde beni tebrik etti ve bir video paylaştı. Ben de onu tebrik ediyorum. Bu saatten sonra onunla ve başkasıyla anılmak istemiyorum. Çünkü bu zarar veren bir iş…

SAVAŞ CEBECİ'DEN YENİ AÇIKLAMALAR!

Kaan Kazgan ile kavgası sosyal medyada çok konuşulan Savaş Cebeci'den yeni açıklamalar geldi. Cebeci sosyal medyadan yaptığı paylaşımda kavganın adil bir şekilde gerçekleşmediğini söyledi. Cebeci "Sokağın ortasında kavga etme gibi bir amacım yoktu. Amacım yine kuralsız bir şekilde ringde dövüşmekti. Israrla ringe inelim dedim.

"SİLAHLI ADAMLARLA GELDİLER"

Orada benim arkadaşım olan tek kişi vardı. Çok sayıda silahlı insanlarla gelinmişti.

"NORMAL KÜTLEDE BİRİ OLSAM ÖLEBİLİRDİM"

Ben daha konuşurken ansızın gelen hamleyle yere yığıldım. Yüzüme ağır darbeler aldım. Normal kütlede bir adam olsam ölebilirdim." dedi.

Kaynak: Sabah