Ağlak Bülo yine bir PKK meselesinde ortaya çıktı!

03.01.2022 10:00

          Bundan önce olduğu gibi, bundan sonraki ömrünü de FETÖ’cülere, PKK’lılara adayacağı aşikâr olan Bülent Arınç, yine bir PKKK meselesi konuşulurken avukatlık yapmak için ortaya çıktı.

          Siciline baktığımızda PKK’nın propaganda kanalı olan Halk Tv’ye konuşan Bülent Arınç, İBB-PKK gündemiyle ilgili “Bu şekliyle giderse İmamoğlu, yüzde 50’nin üstünde gelir” yorumunda bulunmuş…

Hayırdır Arınç Efendi?

          Ekrem İmamoğlu asker, polis şehitlerimizin evlatlarını işe aldığı için mi suçlanıyor ve bu yüzden mağdur olacak da yüzde 50’nin üstünde oy alacak?

          Ekrem İmamoğlu’nun İBB’de PKK kadrolaşması için yasalardan özel bir izni mi var ki, bu yüzden halk desteğini de alacak?

          İBB’de kadroya alınan PKK’lıların teker teker isim listesi ortada, terör örgütü PKK’nın kurduğu sözde Din Alimleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin (DİAYDER) İBB ilişkisi ortada, DİAYDER iddianamesi içinde yer alan suç unsurları ortada…

          Tüm bunlara rağmen “Ekrem İmamoğlu’nun başkanlığındaki İBB’de dehşet iddialar ve suçlamalar var, yargı sonuna kadar bunları aydınlatmalı” demek yerine kendisi de hukukçu olan Bülent Arınç neden her olayda olduğu gibi bunda da PKK ilişkilerini normalleştirmeye çalışıyor?

Çünkü Bülent çözüm sürenin en mesut, bahtiyar insanıydı.

          PKK’ya verilen tavizleri “Sayın Öcalan demek, PKK’nın kendine ait bayrağını elinde taşımak, Öcalan’ın posterini taşımak suç olmaktan çıktı. Türkiye’nin sitemi böyle olmalıdır. Eyaletler ve demokratik özerklikler olmalı demek bunların hiçbirisi suç değil, geçmişte bu suçlamalarla cezaevinde yatanların hepsi çıktı. Artık bundan dolayı dava açılmıyor” şeklinde ağzının suyu akarak duyuran Bülent Arınç için, Ekrem İmamoğlu-PKK ilişkisinin suç olarak görülmesinin bir sebebi elbette olmaz. Ona göre gayet doğal bu ilişkiler…

Baksanıza iddialar ne, suçlamalar ne?

Bülent Arınç, Ekrem İmamoğlu’nu kahraman yapmaya dünden razı…

          Şimdi hukuk Ekrem İmamoğlu’nun PKK’lıları İBB’ye doldurduğu DİAYDER isimli bölücü derneğin İBB’de PKK’ya kadro hücresi olduğu netleşince İstanbul halkı koşa koşa Ekrem İmamoğlu’na oy mu verecek?

Herkesi kendiniz gibi midesiz ve PKK sevdalısı mı sanıyorsunuz?

          1 milyon takipçisi olan Bozkurt Caps isimli sosyal medya sayfası, Ekrem İmamoğlu’nun PKK-HDP-Demirtaş sevdasına dair bir video hazırlamış, video başlığında da “Ekrem İmamoğlu’nun bu PKK’lı, HDP aşkı neden? Bozkurt Caps ailesi içindeki Trabzonlu gönüldaşlarımız bu adam Trabzonlu olabilir mi?” sorusunu yöneltmiş… Yapılan tüm yorumlarda özellikle Karadenizliler, Trabzonlular Ekrem İmamoğlu’nun HDP ve terörist Demirtaş sevdasına büyük öfke kusuyordu. Hadise artık 2019 seçimlerindeki algılarla PKK ilişkisini örtmeye benzemiyor, artık her şey çok net ortadadır.

          Ekrem İmamoğlu İBB koltuğuna oturduğu günden bu güne İstanbul halkına hizmet üretmediği gibi, İstanbul halkı bir de onun İBB’deki PKK kadrolaşmasını mı ödüllendirecek?

Sende ve senin gibilerdeki nasıl bir kafa yapısı var Bülent Arınç?

Çapsızlık, kalitesizlik, ihanet ve hainlik niçin hep sizin gibilere göre ödüllendirilmesi gerekiyor?

          Hendek-Çukur-Kobani olaylarında azmettirdiği PKK’lı teröristlere bine yakın askerimizi, polisimizi, vatandaşımızı şehit ettirmiş, öldürtmüş terörist Demirtaş’a aynı şefkatle sahip çıkan Bülent Arınç ve Ekrem İmamoğlu elbette birbirine de sahip çıkacaktır.

          “Demirtaş’ın çizgisini çok beğeniyordum” diyen Ekrem İmamoğlu PKK’lı, terörist çizginin nesini beğeniyor acaba?

          Bülent Arınç ve benzerleri sizin gibilerin terör örgütlerine, teröristlere böyle kolay sahip çıkmasına müsaade etmeyeceğiz.

          Ekrem İmamoğlu’nun Kandil, HDP, terörist Demirtaş ilişkisi ortadadır. Hep birbirlerine sahip çıkarak bugünlere gelmişlerdir.

          İBB’deki PKK kadrolaşması hukuken de netleştiğinde Bülent Arınç ağlak ağlak yine yorumda bulunacak mıdır?

Halk Tv’de yine halt işlemek için onu yine bekliyor olacağız…