İstanbul’daki bombalı terör eyleminden sonra 6+HDP masası organize bir şekilde terör örgütü PKK’nın Suriye kolu YPG’yi aklamak için adeta birbiriyle yarışa girmişlerdi. Bu masanın siyasetçisi, yazarı, yorumcusu, sanatçısı, sunucusu, sendikacısı, hukukçusu resmen “Bu saldırıyı terör örgütü YPG değil, hükümet organize etti” şeklindeki imalı alçak propagandalar yapmışlardı. Bu tür bir imanın başlarına iş açacağını ve böyle bir suçlamanın tepki göreceğini bildikleri için, PKK/YPG’yi korumak için taktik değiştirerek bu sefer “Bu terör eylemini YPG değil, dinci terör örgütü IŞİD yaptı. Bombayı koyan Arap, ailesi İŞİD bağlantılı, ağabeyi ÖSO komutanı” propagandası yapmaya başlamışlardı. PKK’ya toz kondurmamak için dilleri neye dönüyorsa o propagandaya sarıldılar. Çünkü YPG’nin başındaki Mazlum Abdi isimli alçak bunlara Bizim araştırmalarımıza göre bu saldırıda gözaltına alınanlar ve birlikte oldukları çevreler ya IŞİD ile bağlantılıdır ya da Türkiye'ye bağlı güçlerle ortak hareket ediyorlar” suflesi vermişti. 

Bu sufleyi alan CHP’liler ve kuyrukları birden atağa kalkmıştı.

          Çünkü sufle Kemal Kılıçdaroğlu’nun “YPG’yi terör örgütü olarak görmüyoruz. Vatanını koruyan oluşum” ve “Türkiye’nin beka problemi yok. YPG bize saldırmaz” diye tarif ettiği yerden gelince, hem YPG’yi hem de Kılıçdaroğlu’nu haklı çıkarmak için propaganda korosu kurdular.

          YPG’nin başında da “CHP’den bir heyet davet etmek ister misiniz buraya?” sorusuna “Olabilir. Bence olumlu da olabilir” diyen Mazlum Abdi gibi teröristbaşı olunca hepsi birbirini korumaya çalışıyor elbette.

          Aslında teröristbaşı Mazlum Abdi’nin tarihe geçen CHP yorumu “Uluslararası güçlerin Rojava’ya yönelik bir operasyona karşı durmasının CHP’yi Suriye tezkeresine “hayır” deme konusunda cesaretlendirdi. Her halükârda bunun iyi bir sinyal olduğunu düşünüyorum. CHP böyle bir şey yapıyorsa bu da Türkiye içerisindeki dengelerin değiştiğine işaret ediyor. Bu da umut verici” şeklinde olanıdır.

          CHP ve terör örgütü YPG arasında böyle bir aşk varken, YPG’nin imajını korumak için oradan gelen sufleler doğal olarak CHP tarafından kamuoyuna servis edilmektedir. Bir basın toplantısında küfürbaz Lütfü Türkkan’ın geveze Aytun Çıray’a verdiği sufleler gibi adeta…

          CHP üyesi Emekli Amiral Türker Ertürk, Taksim'deki terör saldırısını “DEAŞ'ın yaptığını” söyleyerek  “Bu işin arkasında radikal İslamcılar var. Bakıyoruz saldırgana Arap” ifadelerini kullanırken…

          CHP’li gazeteci Özlem Gürses "Bombacı kadının kafası güzelmiş, cesaret tozu verilmiş, ne taşıdığından haberi yok. Bomba olduğunu bilmiyor. Whatsapp'tan talimat vermişler. Abim ÖSO'da savaşan biri diyor. Dolayısı ile nasıl PKK'lı?" ifadelerini kullanırken…

          CHP’lİ Emekli Tuğgeneral Haldun Solmaztürk ''Benim okumam bu saldırı PKK ile ilgili değil. Dinci-şeriatçı örgütlerin eylemi. PKK'nın, TSK'nın hışmını üzerine çekmesi için şu anda sebep yok'' ifadelerini kullanırken…

          CHP’li Ayşenur Arslan “İstanbul'daki saldırı PKK-PYD-YPG var, talimatla bombacı oradan geldi açıklamaları sanki biz bu filmi yeniden mi görüyoruz. Bu film yeniden mi vizyona girdi?” ifadelerini kullanırken…

          Bombacı kadın terörist ifadesinde “YPG ile tanışmam 2017 yılında Münbiç’te oldu. YPG üyesi olduğunu öğrendiğim Ahmed A. isimli bir erkekle tanıştım. Ahmed A. ile sevgili oldum. Sonra Ahmed, Cerablus’a gitti arkasından da ben gittim. Burada örgüt beni içine çekmeye çalıştı, görevler teklif etti. Bir süre sonra Ahmed A.’nın izini kaybettim ama örgütle ilişkim kesilmedi. Onlar da beni bırakmadı.” İtiraflarında bulunduğu halde bu zihniyet tüm bunları görmezden geldi.

          Hepsinin tek derdi hükümeti töhmet altında bırakıp, diğer terör örgütleri üzerinden PKK/YPG’yi aklamak idi. CHP’nin medyası, PKK’nın medyası, FETÖ’nün medyası hepsi aynı propagandayı yaptı. Daha buraya yazmadığım dolu isim var bu propagandaları yapan.

          Tüm bu utanmazlar, acaba Taksim saldırganı teröristin sözde eşi olan Bilal Hassan'ın terör örgütü YPG üniformalı fotoğraflarının ele geçirilmesi sonrası bu alçak yorumlarını düzeltecek mi?

Bunların terör örgütü YPG’yi korumak için çırpındığına mı yanarsın!

          Terör örgütü YPG içinde her milletten terörist olduğunu bilmeyecek kadar ahmak olduklarına mı yanarsın!

          Terör örgütü PKK’nın sivillere yönelik hiç bombalı eylemi olmamış gibi yaptıkları yorumlara mı yanarsın.

Bu CHP ve kuyruk zihniyeti, gerçekten milli güvenlik meselesidir.

          Artık terör örgütü PKK’nın terör eylemlerini bile aklamaya çalışan bu CHP zihniyeti, yarınlarda Türkiye’nin başına gelecek her türlü tehlikenin Truva atı olacak kabiliyettedir.

          Taksim saldırısı sonrası devleti, hükümeti suçlayarak, terör örgütü PKK/YPG’yi aklayarak ahkâm kesenler, Taksim saldırganı teröristin sözde eşi olan Bilal Hassan'ın terör örgütü YPG üniformalı fotoğrafı hakkında bir yorum yapın da hem zekânızı, hem karakterinizi bir kez daha test edelim.